Rady do začátku

Abychom Vám usnadnili úspěšný začátek podnikání, vytvořili jsme pro Vás kategorii "Rady do podnikání". Zde naleznete rubriky s cennými radami jak začít, na co si dát pozor, či kam si jít pro potřebné informace. Zároveň zde naleznete rychlé rady z oblasti daňového systému, či právní postupy pro vznik společnosti.

 

 

 • Ve slovníčku pojmů naleznete abecedně řazené pojmy z oblasti financí, investic a podnikání. 
 • V rubrice nejúspěšnější naleznete články o významných osobnostech, které se zapsaly do historie skrze své schopnosti a činy. Naleznete zde významné světové investory, ekonomy, podnikatele, politiky, designéry, konstruktéry či vědce...
 • V radách do začátku naleznete praktické rady a návody pro bezproblémové fungování úspěšné společnosti.
 • Husák
  Jiří
  top manažer, konzultant, investor
  Kde je vůle, tam je cesta!

  Jako ředitel vybudoval v letech 2001 – 2016 firmu Somfy a vytvořil z ní dominantního lídra trhu v ČR a SR. Když firmu přebíral, byla v problémech a odcházeli z ní lidé. Za dobu jeho působení firma vyrostla více, než 10x na 420 Mil. Kč v r. 2016 a lidé v ní pracovali rádi. V roce 2014 byl finalistou soutěže Manažer roku, v r. 2015 účastníkem projektu Mapy úspěchu sdružení CZECH TOP 100.

  V letech 2011 – 2016 byl opakovaně zvolen předsedou představenstva Sdružení výrobců stínicí techniky (SVST), zastupoval zájmy celého oboru.

  Člen Busyman klubu.