Mentoring

Stojíte na rozcestí s vaším podnikáním a nevíte kudy dál? Chystáte se začít podnikat a nechcete udělat začátečnické chyby? Nebo jste začínající investor a láká Vás investovat do startupů, ale nechcete, aby hned první zkušenost byla negativní?

Jsme připraveni vám pomoci!

Na základě dlouholetých zkušeností týmu Busyman a jeho partnerů (z řad soukromých investorů, podnikatelů a manažerů), jsme pro vás připravili možnost intenzivního a systematického programu mentoringu, a to nejen v obecném přístupu k podnikání, ale hned v řadě konkrétních oblastí podnikání jako takového. Společně dokážeme minimalizovat rizika, která každého podnikatele na jeho cestě čekají a zároveň jsme schopni připravit Váš projekt pro oslovení soukromého investora tak, aby se výrazně zvýšila šance na získání potřebné investice, ale také nalezení správného a odpovídajícího partnera!

Pomůžeme Vám projít důkladnou přípravou podnikatelského plánu, celou fází vyjednávání, nastavení podmínek, až po realizaci investice a následné řešení strategie a provozních záležitostí firmy.

 


HODINOVÁ SAZBA MENTORINGU
1.990 CZK bez DPH

Můžete se těšit na tyto zkušené mentory

Filip Major

Filip Major

Zakladatel Busyman.cz a spolurealizátor několika startupů. Kreativec, obchodník a investor.

Filip Vám pomůže od nastavení smysluplnosti obchodního modelu, skrze logiku webových platforem, až po strategii vyjednávání s investory o potenciálním vstupu do Vašeho projektu. Samozřejmostí je také správné uchopení přípravy podkladů a prezentací tak, aby Vaše argumentace byla zcela neprůstřelná a šance na oslovení a zaujetí vhodného investora se maximalizovaly. Osobně se pak zaměřuje především na finanční technologie, obchod, textilní a automobilový průmysl, digitalizaci v gastronomii, ale i na umění a design, které jsou jeho koníčkem.

Jan Brody

Jan Brody

Partner Busyman.cz

Autorům projektů nabízí své zkušenosti z oblasti investic a správy startupových projektů. Sám několikrát do začínajícího nápadu investoval vlastní zdroje a má jasnou představu o tom, co investora zajímá. Základním kamenem případného úspěchu začínajícího nápadu nebo rodící-se firmy je vedle správné myšlenky jeho interní nastavení: role v týmu, odměňování navázané na cíle, plnění business plánu, reporting, atd. S tím vším může pomoci.

Jakub Kočí

Jakub Kočí

Partner Busyman.cz

S podnikáním a investováním má více jak desetileté zkušenosti, napříč několika obory. Postavit fungující projekt a přesvědčit investory je nejen o dobře připraveném business plánu a jasně stanovené vizi, ale také o sympatiích a přesvědčení. V rámci mentoringu se s Vámi rád podělí nejen o obchodní, ale i o životní zkušenosti, které kolikrát rozhodují víc než dobře nastavená čísla.

Jakub Domitra

Jakub Domitra

Mezi jeho silné oblasti patří komunikace s projekty ve všech fázích připravenosti a pomoc s přípravou základních materiálů, proto má poměrně velký přehled a zkušenosti ohledně hledání potenciálu projektů a na které kroky se zaměřit jako první, aby byl efekt ze startu co nejvyšší. Zároveň má za sebou technické vzdělání a široký přehled o trhu v oblasti startupů.


Jiří Husák

Jiří Husák

Jako ředitel vybudoval v letech 2001 – 2016 firmu Somfy a vytvořil z ní dominantního lídra trhu v ČR a SR. Když firmu přebíral, byla v problémech a odcházeli z ní lidé. Za dobu jeho působení firma vyrostla více, než 10x na 420 Mil. Kč v r. 2016 a lidé v ní pracovali rádi. V roce 2014 byl finalistou soutěže Manažer roku, v r. 2015 účastníkem projektu Mapy úspěchu sdružení CZECH TOP 100.

Zaujal vás Jiří Husák?

Jaroslav Weis

Jaroslav Weis

Založením obchodník a finančník. Background v několika FMCG firmách od pozice managera pro klíčové zákazníky až po obchodního ředitele v miliardové mezinárodní firmě. Za své více než 15 leté praxe načerpal bohaté zkušenosti s budováním a vedením týmů v ČR a SR. Nastavováním obchodní a distribuční strategie, produktového mixu a řízením zákazníků. Na poli financí má bohaté zkušenosti s nastavování finančních plánů i řízením P&L.

Zaujal vás Jaroslav Weis?


Ondřej Synovec

Ondřej Synovec

Jako owner a CEO digitální agentury získal hlubokou znalost v následujících oblastech: Motivace a vedení lidí, sales / business development, návrh, vývoj a rozvoj digitálních projektů, development proces, ICT technologie. Provozuje několik vlastních digitální projektů (startupů), kde vystupuje jako product owner.

Zaujal vás Ondřej Synovec?

Tomáš Rosenberger

Projektový manager senior / ředitel – rozsáhlé zkušenosti s řízením společností a start-up projekty. 16+ let zkušeností z oblasti spotřebitelského financování a kompletního managementu a správy pohledávek. 12+ let zkušeností jako člen představenstva/jednatel v České republice, Rumunsku, Bulharsku a Polsku. 8+ let zkušeností z pozice projektový manager senior, zodpovědný za projekty z oblasti finančnictví, FinTech, letectví, pojišťovnictví nebo stavebnictví.

Vít Endler

Vít Endler

Ex šéf Mall.cz. Může nabídnou své zkušenosti z e-commerce, ale také zkušenosti z obecnější roviny - budování firmy z 0 na 1 miliardu a z 0 na 150 zaměstnanců a pak řízení kolosu s více jak 1000 zaměstnanci a také samozřejmě budování technologického startupu.

Tomáš Firla

Máte unikátní nápad a jeho úspěšná realizace na trhu je vašim cílem. Jako zkušený interim manager v oblasti investic do rozvoje podnikání a projektového managementu v oblasti stavebnictví a strojírenských technologií Vám mohu pomoci navrhnout optimální cestu k jeho dosažení. Pojďme společně vymyslet jak na to. Pojďme si nadefinovat trasu s milníky a časový harmonogram. Na cestě k úspěchu budete potřebovat nejen vlastní pevné nervy, píli a tým lidí, kteří táhnou stejným směrem jako Vy, ale možná i peníze investora a odborné poradenství lidí, kteří si už podobnou cestu prošli a ví jak se vyhnout zbytečným chybám.

Máte zájem o mentoring? Napište nám