24/07/2018 (17:00) BUSYMAN DAY

175+mil

proinvestováno

750+

soukromých investorů

8let

na trhu startupů


Největší online databáze podnikatelských projektů v České republice

Busyman.cz je internetová platforma, která propojuje autory inovativních nápadů, start-up projektů a alternativních investičních příležitostí se soukromými investory, firmami a institucemi, které hledají nové směry v podnikání a investují své zdroje do inovací.

Busyman reprezentuje člověka - autora podnikatelského nápadu nebo investora, který se rozhodnul být “busy”, vzít svůj osud do vlastních rukou a začít podnikat! Je to člověk, který má jasný cíl - stát se absolutně nezávislým a zároveň dělat pouze to, co ho naplňuje! Chce toho dosáhnout čistým a férovým způsobem.

Jak Busyman funguje?

Máte originální nápad a zapálení pro věc?

Potřebujete pomoci s rozjezdem nebo rozvojem svého podnikání?

Najít investora

Chcete pomoci s rozjezdem nadějných projektů?

Chcete investovat nebo se stát mentorem?

Najít startup

Novinky ze světa startupů, podnikání a investování

  • Co dělat KDYŽ: Investor vyžaduje další podklady

    15.07.2018

    Máte za sebou první úspěšný  krok – dostali jste se na schůzku s investorem. Nyní ale předpokládejme, že se vám podařilo potenciálního budoucího partnera zaujmout a má zájem o konkrétnější či doplňující materiály. Jak postupovat dále, abyste něco nepokazili a dostatečně uspokojili jeho požadavky?

ve spolupráci s

Kočky nebo psi? Souboj mezi milovníky obou domácích mazlíčků je odvěký. Je lepší se několikrát denně donutit venčit, anebo doma čistit záchod? Pravděpodobně ani jedna z těchto činností nepatří zrovna mezi oblíbené. CatGenie je variantou, díky které „kočičím lidem” tato povinnost odpadne. Spotřeba kočičího písku, vybírání exkrementů, občas také pach po celém bytě. Vlastnit kočku […]Příspěvek Samočisticí toaleta zbaví majitele koček nepříjemné povinnosti pochází z starty
Tuny ovoce a zeleniny zmizí v odpadu ještě dříve, než se dostanou na pulty supermarketů. Podnikatelka, která vyrostla na skotské farmě, se rozhodla s plýtváním něco udělat. Vaří z jablek, hrušek a cibule marmelády a čatní (nejen) do nejlepších hotelů. Jenny Dawsonové se daří s projektem Rubies in the Rubble. Ten využívá vyřazeného ovoce a […]Příspěvek Skotka se nemohla dívat na plýtvání. Vaří marmeládu z odpadu pochází z startyProjekty

Partneři