Ostatní

Ostatní

Vašemu výběru odpovídá 3 projektů
 • 1943
  Aktivní

  JEDINEČNÁ PAMÁTKA NA VAŠE DÍTĚ

  499 000 CZK

  Myšlenka autorů projektu je povznést 3D ultrazvuk na novou vyšší úroveň, a to v podobě 3D tisku miminka v bříšku maminky. Díky tomu si mohou maminky osahat a udělat si svou představu o miminku ještě dříve než se narodí. 3D model miminka je také možno použít jako vhodný dárek k různým událostem jako například k oznámení nového přírůstku do rodiny.
   
  Do projektu bylo doposud investováno v desítkách tisíc Kč z vlastních finančních zdrojů a cca půl roku intenzivní práce, která zahrnovala:
  -nalezení způsobu jak 3D data z ultrazvuku zpracovat do finální podoby,
  -vymyšlení kompletního procesu od objednávky modelu maminkou u doktora až po samotný výtisk a doručení modelu mamince,
  -vytvoření databáze a oslovení doktorů/klinik ve velkých městech ČR,
  -zaučení jednotlivých spolupracujících doktorů/klinik, jak exportovat data v požadovaném formátu a vkládání dat do objednávkového systému,
  -vytvoření prezentačních materiálů pro doktory/kliniky (letáky, rollupy, prezentační modely).
   
  „Vzhledem k osobním a časovým důvodům hledáme investora, který by odkoupil 100% podíl celé firmy zabývající se tímto projektem.“ Autoři by rádi nalezli někoho, kdo by se projektu mohl věnovat na 100% a rozvinul by tak jeho plný potenciál.

 • 1934
  Aktivní

  PLATFORMA P2B UMOŽŇUJÍCÍ LIDEM PODPOROVAT TRADIČNÍ ČESKÉ FIRMY, PŘÍMO A ONLINE

  12 000 000 CZK

  Jedná se o v českém prostředí unikátní projekt. Převracíme zažitý bankovní model, kde největší výnosy inkasuje banka a tohoto drahého prostředníka plnohodnotně nahrazujeme.
  To si můžeme dovolit zejména díky strategické spolupráci se společností, jejíž zakladatelé mají 15 leté zkušenosti v oblasti prověřování a úvěrování firem. Striktně se držíme výběru firem s historií, za účelem snížení kreditního rizika pro nás i naše investory.
   
  Model p2b je dynamickou a životaschopnou alternativou k běžným bankovním úvěrům. Za naši společnost je to právě lehkost, dostupnost a profesionální přístup, který v rigidním finančním světě chybí. Spojujeme dva póly, které se vzájemně potřebují a jsou si užitečné.
   
  Projekt řeší nedostatek kvalitních krátko a střednědobých investičních příležitostí formou přehledného online nástroje. Bez nutnosti finančních poradců, návštěvy banky či hluboké znalosti investičních nástrojů může investor zhodnotit své prostředky transparentní i zábavnou formou a navázat přímý vztah s firmou. U firem získáváme oblibu díky atraktivní kombinaci úvěrování s přidanou hodnotou v podobě marketingu, nebankovního zdroje peněz a trendu sdíleného financování.
   
  Na firmy se zaměřujeme z několika důvodů:
  -Firmy umíme důkladně analyzovat a následně monitorovat
  -Větší objemy úvěrů oproti spotřebitelským úvěrům
  -Nižší legislativní nároky oproti spotřebitelským úvěrům
  -Tým se zkušenostmi s potřebami firem

 • 1931
  Aktivní

  PROGRESIVNÍ SPOLEČNOST NABÍZEJÍCÍ PROFESIONÁLNÍ SLUŽBY V OBLASTI JEZDECTVÍ A CHOVU KONÍ

  1 600 000 CZK

  Autorka projektu sestavila v průběhu posledních tří let tým mladých lidí se zkušenostmi v oboru jezdectví a chovu koní, který se díky svému nadšení a odhodlání rychle rozvíjí, společně nabízí nadstandardní služby majitelům koní, intenzivně se věnuje výcviku koní a jezdeckému sportu (parkur a drezura), zprostředkovává prodej koní v rámci ČR i zahraničí a je pořadatelem řady sportovních, vzdělávacích a společenských akcí.
   
  Do projektu bylo investováno přibližně 2,5 milionu Kč, autorka pro tento projekt pracuje po celou dobu na plný úvazek bez nároku na jakýkoliv honorář, společnost byla založena v roce 2012, původně byla podnikatelská činnost zaměřená především na nákup a prodej krmiva pro koně, činnost zaměřená na služby v oblasti jezdectví a chovu koní se začala rozvíjet až od roku 2014, kdy byla navázána spolupráce s rodinou Kinsky dal Borgo, od nichž získali do pronájmu zrenovovaný historický areál hřebčína.
   
  Investora hledají především proto, aby byli schopni udržet tempo, které nasadili od začátku, nabídnout svým zákazníkům lepší služby, prezentovat se lépe v jezdeckém sportu a zaktivovat některé další ojedinělé akce a projekty – mezi ty hlavní patří především prestižní aukce sportovních koní.