JEDINEČNÁ PAMÁTKA NA VAŠE DÍTĚ

JEDINEČNÁ PAMÁTKA NA VAŠE DÍTĚ

1943
Požadovaná výše investice (od): 
499 000 CZK
Odhadovaná návratnost investice: 
12 měsíců
Odhadovaná doba realizace: 
Ihned

Myšlenka autorů projektu je povznést 3D ultrazvuk na novou vyšší úroveň, a to v podobě 3D tisku miminka v bříšku maminky. Díky tomu si mohou maminky osahat a udělat si svou představu o miminku ještě dříve než se narodí. 3D model miminka je také možno použít jako vhodný dárek k různým událostem jako například k oznámení nového přírůstku do rodiny.
 
Do projektu bylo doposud investováno v desítkách tisíc Kč z vlastních finančních zdrojů a cca půl roku intenzivní práce, která zahrnovala:
-nalezení způsobu jak 3D data z ultrazvuku zpracovat do finální podoby,
-vymyšlení kompletního procesu od objednávky modelu maminkou u doktora až po samotný výtisk a doručení modelu mamince,
-vytvoření databáze a oslovení doktorů/klinik ve velkých městech ČR,
-zaučení jednotlivých spolupracujících doktorů/klinik, jak exportovat data v požadovaném formátu a vkládání dat do objednávkového systému,
-vytvoření prezentačních materiálů pro doktory/kliniky (letáky, rollupy, prezentační modely).
 
„Vzhledem k osobním a časovým důvodům hledáme investora, který by odkoupil 100% podíl celé firmy zabývající se tímto projektem.“ Autoři by rádi nalezli někoho, kdo by se projektu mohl věnovat na 100% a rozvinul by tak jeho plný potenciál.

Názor Busyman.cz: 

„Na tomto projektu nás zaujala kombinace velmi zajímavé inovace spolu se silným emočním základem. Autoři se věnují jiným aktivitám a proto hledají kupce, který celý koncept převezme a bude dále rozvíjet. Hledáte něco, co nikdo jiný nyní nemá s možností rychlé expanze na zahraničí? Pak je tento projekt vhodný právě pro Vás.“

Více informací k projektu

v CZK