PLATFORMA P2B UMOŽŇUJÍCÍ LIDEM PODPOROVAT TRADIČNÍ ČESKÉ FIRMY, PŘÍMO A ONLINE

PLATFORMA P2B UMOŽŇUJÍCÍ LIDEM PODPOROVAT TRADIČNÍ ČESKÉ FIRMY, PŘÍMO A ONLINE

1934
Požadovaná výše investice (od): 
12 000 000 CZK
Odhadovaná návratnost investice: 
36 měsíců
Odhadovaná doba realizace: 
Ihned

Jedná se o v českém prostředí unikátní projekt. Převracíme zažitý bankovní model, kde největší výnosy inkasuje banka a tohoto drahého prostředníka plnohodnotně nahrazujeme.
To si můžeme dovolit zejména díky strategické spolupráci se společností, jejíž zakladatelé mají 15 leté zkušenosti v oblasti prověřování a úvěrování firem. Striktně se držíme výběru firem s historií, za účelem snížení kreditního rizika pro nás i naše investory.
 
Model p2b je dynamickou a životaschopnou alternativou k běžným bankovním úvěrům. Za naši společnost je to právě lehkost, dostupnost a profesionální přístup, který v rigidním finančním světě chybí. Spojujeme dva póly, které se vzájemně potřebují a jsou si užitečné.
 
Projekt řeší nedostatek kvalitních krátko a střednědobých investičních příležitostí formou přehledného online nástroje. Bez nutnosti finančních poradců, návštěvy banky či hluboké znalosti investičních nástrojů může investor zhodnotit své prostředky transparentní i zábavnou formou a navázat přímý vztah s firmou. U firem získáváme oblibu díky atraktivní kombinaci úvěrování s přidanou hodnotou v podobě marketingu, nebankovního zdroje peněz a trendu sdíleného financování.
 
Na firmy se zaměřujeme z několika důvodů:
-Firmy umíme důkladně analyzovat a následně monitorovat
-Větší objemy úvěrů oproti spotřebitelským úvěrům
-Nižší legislativní nároky oproti spotřebitelským úvěrům
-Tým se zkušenostmi s potřebami firem

Názor Busyman.cz: 

„Jedná se o jeden z našich nejperspektivnějších projektů, ve kterém máme vlastní peníze.
Věříme ve smysl pevnějšího propojování lidí s českými podniky a vytvoření nezávislého kanálu financování mimo bankovní sektor.“

Více informací k projektu

v CZK