NEOBYČEJNÁ KAVÁRNA PRO MILOVNÍKY NEVŠEDNÍCH ZÁŽITKŮ A RELAXACE

NEOBYČEJNÁ KAVÁRNA PRO MILOVNÍKY NEVŠEDNÍCH ZÁŽITKŮ A RELAXACE

1977
Požadovaná výše investice (od): 
4 000 000 CZK
Odhadovaná návratnost investice: 
12 měsíců
Odhadovaná doba realizace: 
3-6

Projekt představuje specifický typ kavárny, ve které ochutnáte mimořádnou kávu a přitom se potěšíte z přítomnosti zajímavých exotických i jiných zvířat, jako králíků, morčat, ještěrů, hadů, ježků, želv apod. Zákazník bude mít možnost fyzického kontaktu se zvířetem.

Autoři tomuto projektu zasvětili posledního půl roku intenzivní práce a všechny své úspory. V první fázi dostával náš projekt teoretické základy, pomalu se rýsovaly všechny myšlenky, nápady a vybírali ty nejlepší. Ve druhé fázi přistoupili k praktickým krokům a začali projekt realizovat a investovat do něho. Jeho realizaci věnují veškerý volný čas, průměrně 4 – 6 hodin denně a v této druhé fázi jsme investovali 95 000 korun z vlastních úspor.

V současné době hledají investora/partnera, který by jim pomohl projekt realizovat co nejdříve, než se díra na trhu, kterou nyní chtějí využít, zaplní někým jiným.

Názor Busyman.cz: 

„Na první pohled je se může zdát, že se nejedná o nic výjimečného, ovšem opak je pravdou. V dnešní době hledají lidé stále nové zážitky a módní věci. Kvalitní káva ve spojení kupříkladu s možností si pohladit hada, pavouka, morče je přesně to, co lidé hledají a chtějí sdílet nejen na sociálních sítích. Pokud projekt splňuje viralitu, tak je o MKT postaráno. V zahraničí tyto koncepty velmi dobře fungují a i proto se první pobočka plánuje v Praze se zaměřením na turisty ad. zdroje návštěvníků.

Více informací k projektu

v CZK