PRODEJ TECHNOLOGIE SPORTOVNÍ VESTY PRO ŘADU SPORTŮ

PRODEJ TECHNOLOGIE SPORTOVNÍ VESTY PRO ŘADU SPORTŮ

1978
Požadovaná výše investice (od): 
450 000 CZK
Odhadovaná návratnost investice: 
12 měsíců
Odhadovaná doba realizace: 
Ihned

Cílem projektu bylo vytvořit sportovní vestu vhodnou na kolo, běh, in-line apod. tak, aby si sportovec nemusel s sebou brát žádné další tašky, batohy, přídavné kapsy, reflexní vesty atd. To se podařilo a vyvinutý produkt je nyní na prodej.
 
Autor se věnuje svému byznysu a nemá prostor a kapacity se tomuto produktu věnovat tak, aby se využil jeho silný potenciál. Proto chce kompletní projekt včetně veškerých kontaktů, střihů a plánů předat novému majiteli.

Autor při vývoji využil své zkušenosti v oblasti zakázkové a speciální výroby oblečení na míru a moderních technologií + poznatků z praxe.
 
Do této chvíle bylo do projektu investováno bezmála 400 000 Kč a téměř rok vývoje (střihy, vhodný materiál, testování atp.).

Autor slevil z původně zamýšlené ceny a nyní hledá investora, který projekt převezme za vývojové náklady bez zohlednění času a dalších parametrů.

Názor Busyman.cz: 

„Autor se v oblasti zakázkové výroby oblečení a doplňků pohybuje již delší dobu a je to jeho primární oblast zájmu. V rámci svých záměrů realizoval i tento projekt, který dovedl do finální podoby od nápadu, přes testovací vzorky až po finální prodej.
Projekt prodává z důvodu svých jiných podnikatelských aktivit a nemůže mu věnovat dostatečný prostor k tomu, aby expandoval.
Produkt je hotový, vyzkoušený, s vyrobenými kusy na sklad a prvními realizovanými prodeji.“

Více informací k projektu

v CZK