Hledám investora na výrobu a prodej zámkových vložek s vysokým stupněm zabezpečení (třída BT4)

Hledám investora na výrobu a prodej zámkových vložek s vysokým stupněm zabezpečení (třída BT4)

1649
Požadovaná výše investice (od): 
15 000 000 CZK
Odhadovaná návratnost investice: 
48 měsíců
Odhadovaná doba realizace: 
Ihned

Autor projektu se celý profesní život (přes 20 let) zabývá výrobou zámkových vložek a souvisejících výrobků. V roce 1999 mu byl udělen americký patent na zámek ZT, vyráběný společností Zbrojovka Technologies, a.s. Účast na evropském veletrhu Pragoalarm 1995. V roce 2000 až 2004 dodával technologická řešení, a ve své společnosti Global Tech, s.r.o. vyráběl a dodával zámkové vložky pro společnosti Defend Lock, a.s., Construct, a.s. a Medvěd Block, a.s., tedy přední výrobce v této oblasti.

Projekt výroba a prodej portfolia zámkových vložek (ZV) nejvyšší bezpečnostní třídy (BT4) navazuje na několik předchozích typů, které byly, nebo jsou na trhu. Vzhledem k požadavkům zákazníků, jejichž předběžné objednávky evidujeme, a nemožnost domluvy se společníkem se autor projektu rozhodl postavit celou výrobní a prodejní jednotku znovu.

Vzhledem k tomu, že podobný provoz bude stavět opakovaně, časy i náklady jsou ověřeny - to se týká jak výroby produktu samotného, tak i postavení celé výrobní linky. Vždy se bude jednat o manufakturu s ruční montáží. Jako typičtí výklenkáři na trhu si to mohou dovolit i za cenu vyšších nákladů - ale s vyšší kvalitou. Tomu jsou nastaveny i výrobní dávky /5-10 tis. měsíčně/ a stanovena technologie výroby. Ta je zároveň obranou proti plagiátorství Asie.

Více informací k projektu

v CZK