UNIKÁTNÍ KOMBINACE VĚRNOSTNÍHO A AFFILIATE PROGRAMU

UNIKÁTNÍ KOMBINACE VĚRNOSTNÍHO A AFFILIATE PROGRAMU

1918
Požadovaná výše investice (od): 
10 000 000 CZK
Požadovaná výše investice (do): 
45 000 000 CZK
Odhadovaná návratnost investice: 
24 měsíců
Odhadovaná doba realizace: 
12 měsíců

Projekt vznikl jako potřeba podnikatelů z různých profesí, kteří umí skvěle svou práci a potřebují nové zákazníky a udržet si stávající. Program, který je velmi atraktivní pro uživatele i firmy. Jednoduchý, motivující a poskytující atraktivní partnery ze všech komodit prodeje a služeb.

Doposud bylo prodáno cca 125 000 karet, dalších 600 000 je ve fázi dokončování jednání o objednávce, která již byla přislíbena, a souběžně probíhají další jednání s velkými a zajímavými partnery.

Obrat skrze věrnostní systém doposud činí řádově desítky miliónů korun.
 
Projekt začali autoři vytvářet v září 2013. Předtím ještě probíhal sběr informací mezi podnikateli v Praze cca 1 rok. Proinvestováno bylo za tuto dobu cca 2.5 mil. Kč a denně cca 16 hodin.
 
Náš projekt začal být atraktivní pro velké a nadnárodní firmy a právě díky tomu je potřeba společník/investor, který by investicí získal podíl na firmě s velkým potenciálem. Za poslední období projekt velmi narostl, co se týče nových a velkých partnerských firem. Z tohoto důvodu je zapotřebí zkvalitnit servis a začít s propagací. Je zapotřebí neustále inovovat a vylepšovat web, IT, mobilní aplikaci, prezentace a mnoho dalšího. Je třeba rozvinout firmu.

Názor Busyman.cz: 

„Projekt prošel dlouhým vývojem, který jej dovedl až do fáze, kdy má jasný byznys plán, první významné zákazníky a nasmlouvané další zakázky.
Bohužel vývoj stál prostředky, které nyní autorům chybí, a proto hledají partnera/investora, který by jim pomohl tuto fázi překlenout a dále rozvíjet potenciál projektu.“

Více informací k projektu

v CZK