INTERNETOVÝ PRODEJ POTRAVIN A DALŠÍHO ZBOŽÍ S DOVOZEM AŽ K ZÁKAZNÍKOVI

INTERNETOVÝ PRODEJ POTRAVIN A DALŠÍHO ZBOŽÍ S DOVOZEM AŽ K ZÁKAZNÍKOVI

1888
Požadovaná výše investice (od): 
4 000 000 CZK
Požadovaná výše investice (do): 
6 000 000 CZK
Odhadovaná návratnost investice: 
36 měsíců
Odhadovaná doba realizace: 
9 měsíců

Prezentovaný projekt je fungující on-line obchod s potravinami, drogerií a dalším sortimentem na území Třince a jeho okolí. Jeho cílem je maximální šetření času zákazníků, který musí trávit běháním po obchodech. Zároveň klade důraz na dovoz zboží v co nejvyšší kvalitě při zachování srovnatelných cen s běžnými supermarkety. Projekt se chce svézt po vlně on-line prodeje potravin, který se na trhu stále více vzmáhá.
 
Do projektu bylo doposud investováno 600 tis. Kč z vlastních zdrojů, a jeho příprava trvala autorům 1,5 roku na full-time.
 
V první fázi bylo důležité celý systém vymyslet, připravit a otestovat v praxi. Na to ale padly veškeré finance, které měli autoři k dispozici. Celý systém je nyní aplikovatelný do dalších měst Moravskoslezského kraje, zejména však v co nejkratší době do oblasti Ostravy, protože se jedná o třetí největší město v republice a jelikož zde nefiguruje ještě žádný z významných konkurentů, je veliká šance uchytit se natolik, aby se naše značka stala silným hráčem na trhu s on-line prodejem potravin. Z toho důvodu je zapotřebí investora, který finančně pokryje růst služby do dalších měst a zároveň bude působit jako mentor v dalších krocích projektu.

Názor Busyman.cz: 

„Projekt má za sebou již poměrně dlouhý vývoj a ověření trhu. Má své klienty a fungující systém, který je potřeba nyní expandovat. Přestože se jeví, že v této oblasti již bojují velcí hráči, tak v lokalitě působení toho projektu není žádná konkurence a ještě delší dobu ani nebude, projekt má tak velký prostor a potenciál růstu.“

Více informací k projektu

v CZK