NETFLIX PO NĚKOLIKA LETECH KONEČNĚ V ČESKU!

Dlouhou dobu se čekalo na to, než společnost Netflix zavítá do České republiky. Konečně se tak stalo a my si nyní můžeme užívat tísíce hodin seriálů a filmů z pohodlí domova. Společnost nabrala světové popularity hlavně u mladší generace, kterou přestalo bavit sledování klasického televizního programu.

Netflix nabízí 30ti denní možnost vyzkoušet si službu zcela zdarma a vy se tak můžete přesvědčit, že se službu vyplatí sledovat namísto depresivních Krimi zpráv nebo pořadu Láďi Hrušky v klasické TV.

Jakmile zkušební doba skončí, máte 3 možnosti. Tarif bez HD kvality (tzv. Basic) vás přijde na 7,99€, filmy a seriály v HD kvalitě tzv. Standard (navíc pro dvě zařízení naráz) jsou zpoplatněny 9,99€. Poslední tarif má název Premium, který je rovněž v HD kvalitě , ale s možností sledovat videa na 4 zařízeních najednou.

Společnost bude nadále expandovat do většiny zemí světa a svůj video obsah chce neustále rozšiřovat. Mnoho lidí má hrůzu z absence českých titulků. To však není zcela pravda, pokud nepatříte mezi anglicky zdatné, stačí využít jednoduchý návod níže:

 

1.       Do prohlížeče Google Chrome nainstalovat rozšíření s názvem Super Netflix

2.       Přes webovou stránku SubFlicks převést titulky z formátu .SRT do .DFXP

3.       Přihlásit se do Netflixu a spustit požadovaný film

 

V případě nefunkčnosti existuje jednoduchý trik: zmáčkněte kombinaci kláves CTRL+SHIFT+ALT+T a titulky ve formátu .DFXP opět ručně nahrajte.

 

Zdroje: Netflix.com

Autor: 
Jiří Sedláček


Busyman

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.