WOOLET – PENĚŽENKA, KTEROU UŽ NIKDY NEZTRATÍTE

Představte si, že už nikdy neztratíte peněženku, sadu klíčů nebo jakékoliv jiné zásadní položky. Všechny vaše obavy o bezpečnost věcí, které s sebou nosíte, by kompletně zmizely. Woolet je známý hlavně jako „chytrá“ peněženka, která vás nechce opustit. Woolet je ovšem celý ekosystém.

Inteligentní slim peneženka je ručně vyrobená z kvalitní kůže a obsahuje čtyři přihrádky na kreditní karty, jednu kapsičku na větší dokumenty (až 7×10 cm) a tajnou přihrádku na bankovky vysoké hodnoty. Ať už peněženku někde zapomenete, nebo vám ji někdo vytáhne z kapsy, pomocí aplikace Woolet app okamžitě spojíte svůj smartphone s peněženkou skrze Bluetooth 4.0.

Momentálně je aplikace na App Storu, Google play a také Windows store. Upozornění lze nastavit na vzdálenost mezi 6 a 25 metry.

Systém je propracovaný a nabitý nejmodernější technologií a přitom má pouhých 9,9 mm. Je navržen tak, aby byl využit do sebemenšího produktu. Energeticky nenáročný procesor ARM Cortex-M0 drží při životě baterie dobíjená pohybem a tělesným teplem, což zaručje téměř nekonečnou výdrž. Aplikace s leduje poslední polohu, takže vždy víte, kde jste ji měli naposled a můžete se k ní nechat navigovat s přesností na 40 centimetrů.

Takže pokud trávíte více času hledáním peneženky, než-li jejím používáním, je Woolet to prave řešení.

Systém je propracovaný a nabitý nejmodernější technologií a přitom má pouhých 9,9 mm. Je navržen tak, aby byl využit do sebemenšího produktu. Energeticky nenáročný procesor ARM Cortex-M0 drží při životě baterie dobíjená pohybem a tělesným teplem, což zaručje téměř nekonečnou výdrž.

Aplikace s leduje poslední polohu, takže vždy víte, kde jste ji měli naposled a můžete se k ní nechat navigovat s přesností na 40 centimetrů.

Takže pokud trávíte více času hledáním peneženky, než-li jejím používáním, je Woolet to prave řešení.

Autor: 
Sára Vašková