SMARTHALO – CHYTRÉ ZAŘÍZENÍ PRO MĚSTSKÉHO CYKLISTU

SmarHalo se objevilo na Kickstarteru teprve 24. září, a k dnešnímu dni už vybralo přes $371 000.

SmartHalo funguje jako navigační systém, který vám ukáže nejrychlejší a nejbezpečnější cestu k cíli. Navíc je propojeno s aplikací, kde můžete snadno sledovat další cyklistické metriky.  Nedílnou součástí je chytré osvětlení při nočních projížďkách.

SKVĚLÁ NAVIGACE

SmartHalo vám vyhledá nejrychlejší a nejbezpečnější cestu tak, aby vaše jízda proběhla bez jakýchkoliv problémů. Do aplikace zadáte cílové místo, váš smartphone schováte kamkoliv do kapsy, a o zbytek už se postará SmarHalo. Navigace se automaticky spustí a vaši cestu naviguje pomocí světelných efektů přímo na vašich řídítkách. Když dorazíte na požadované místo, aplikace vám ukáže, kde je vaše kolo „zaparkované“.

Aplikace automaticky stahuje data jako je celkový čas jízdy, vzdálenost, průměrnou rychlost nebo kalorie.

CHYTRÉ OSVĚTLENÍ

SmartHalo vám rovněž nabízí velmi intuitivní osvětlení při vašich nočních projížďkách. Světlo se zapne, pokud usoudí, že již není dostačné přírodní osvětlení. Když kolo zaparkujete, automaticky se světlo zhasne.

Cyklisté si většinou nevšimnou zmeškaného hovoru či zprávy, ať už kvůli hluku z ulice či silnic, nebo soustředění se na samotnou jízdu. Nyní vás zařízení vždy na tyto skutečnosti světelně upozorní.

SmartHalo zbývá do konce kampaně pouhých 9 dní. Tento unikátní přístroj je možné zakoupit již za $99 v předobjednávkách.

Autor: 
Jiří Sedláček