Síť kaváren CrossCafe otevřela další pobočku

Kavárenský trh v Česku má dostatek zákazníků. I přes počet zahraničních kavárenských řetězců v ČR, české kavárny si nemají důvod stěžovat.  Čechům káva opravdu chutná a počet labužníků hledajících kavárny s kvalitní kávou a příjemným prostředím roste. O tom svědčí i otevření další pobočky CrossCafe.

CrossCafe je česká franchisingová síť moderních nekuřáckých kaváren. CrossCafe nabízí od roku 2007 zákazníkům produkty prvotřídní kvality a koncept je založen taktéž na zdravé výživě. Kavárny lákají na kvalitní kávu, příjemný design a prostředí ideální pro posezení s přáteli při šálku lahodné kávy a kousku dortu.

17. pobočka CrossCafe

V České republice existuje již 17 kaváren. Poslední byla otevřena v Praze na Strossmayerově náměstí. Pobočky se kromě Prahy nachází také v Plzni a v Hradci Králové. Zákazníci, kteří zatím nemají tuto kavárnu v okolí, však nemusí zoufat, v roce 2014 společnost plánuje otevřít další pobočky.

Velká konkurence zahraničních kavárenských

Konkurence kavárenských sítí je značná. V České republice je velmi oblíbený americký řetězec kaváren Starbucks, které působí na trhu od roku 2008. Každým rokem otevírají další pobočky. CrossCafé konkuruje také britská síť Cossta Cofee, která na trhu působí již 43 let a na českém 6 let. CrossCafe však svou koncepcí chce nalákat české zákazníky k tomu, aby si oblíbili CrossCafe.