24/07/2018 (17:00) BUSYMAN DAY

Mansory Bugatti Veyron Linea Vincero d'Oro

Tak úchylné, až krásné! I tak by se daly popsat naše pocity, při pohledu na poslední kreaci ze země Helvétského kříže. Zlato, je od jaktěživa synonymem bohatství, elegance a moci a tak proč neukázat, že jej máme dostatek?!

Touto myšlenkou se inspirovali i designéři luxusní tuningové společnosti Mansory, jež se zaměřuje na odlišení se již tak neobvyklých superspotů a limuzín, jakými jsou například Bugatti, Bentley, RR, Ferrari, Lamborghini, od zbytku šedého světa aut.

S tím zlatem to však berte s rezervou, oni totiž dobře vědí, jak a jeké množství aplikovat tak, aby vše zůstalo v dokonalé rovnováze. Zmíněné zlato je totiž použito především na detaily, aby prozářilo tajemně temné karbonové, či kůží potažené plochy.

Na exteriéru se zásah aero kitu, jenž původně vychází z loňského vrcholného modelu Vincero, dokonce podepsal menším aerodynamickým odporem a větším přítlakem, takže si nebudeme moci dovolit zapochybovat ani o samotné funkčnosti tohoto pojízdného zlatnictví. Karbonové dily jsou pro zefektivnění navíc protkány tisíci měděných vláken, jež pomáhají perfektně dokreslovat hloubku jejich povrchu. Pokud budete mít to štěstí a dostanete možnost uhnout z levého pruhu tomuto 1142 koní silnému šestnáctiválcovému burácejícímu monstru, tak jej už z dálky jasně identifikujete podle oslňujícího zlatého masivního V, pro svého řidiče a vládce představující symbol vítězství a pro ostatní pokoru.