Nejlepší jachta roku 2011

Famozní jachta Alfa Nero byla vyhlášená podle žebříčku YCO nejlepší jachtou k pronájmu na světě pro tento rok.

Slovíčko nejlepší pak chápejte ve všech jeho možných významech. Každý má možnost se na ní projet. Tedy ... každý kdo má minimálně 1,1 milionů dolarů na svém účtě. Protože právě na této částce začíná sazebník Alfy Nero.

Právě tolik peněz potřebujete, abyste si jachtu snů mohli pronajmout na jeden týden. Jenomže v rámci jachty máte vše co si můžete představit a mnohem více. Na její palubě se velice konfortně ubytuje dvanáct hostů, které mohou zajít do kina, do jakuzy, salónu krásy nebo do posilovny. Případně se zabavit na vodních skůtrech. Nechybí samozřejmě ani veliký taneční parket.

Jedním z nejzajímavějších prvků yachty Alfa Nero je luxusní bazén, široký téměř 4 metry a dlouhý 7 metrů. Na obrázku je vidět, že se rozkládá na zádi lodě uprostřed paluby z týkového dřeva a jeho unikátností je možnost změnit jej během chvíle na přistávací plochu pro helikoptéru . Po bocích bazénu je relaxační zóna z luxusních lehátek, z čelní strany barem a protější stěnou z akrylového skla odhaluje důmyslný výhled na moře. Zázrakem moderního inženýrství lze bazén naplnit mořskou i sladkou vodou, záleží jen na vaší volbě. Loď na vás čeka v Monaku, kde i dlohodobě kotví.