Garáž Ralpha Laurena

Magazínu Vanity Fair se podařil bizarní kousek. Přesvědčili Ralpha Laurena, jedno z nejproslavenějších světových návrhářů a také designérů, aby jim ukázal svojí garáž. Fotografie, které pořídili spíš nasvědčují tomu, že navštívili muzeum, které by se dalo nazvat "Muzeum designových a legendárních automobilů".

Sám návrhář svojí sbírku automobilů nazývá skromně "D.A.D. Garage" což by se dalo přeložit jako Tátova garáž. Jak reportér, který garáž navštívil upozorňuje, nevygooglujete o této kolekci nic.

Na slepou stopu vás odvede D.A.D. Garage, která je kdesi v Antlantě. Prává tátova garáž je ovšem v New Yorku.

Samotná budova vypadá jako typická kancelářská budova a u jejího vchodu ani u brány, kterou musíte projít, nepoznáte, že se jedná o něco jiného. Prostě sebou musíte vzít taťku Ralpha, abyste se dostali dovnitř, tak je celý komplex navržený. A jedině ten vám také může ukázat co za svůj život dokázal nasbírat. A to vám Vanity Fair a jejím prostřednictvím i Busyman.cz právě servíruje. Všechny fotografie naleznete zde.

Ralph za svůj život nasbíral kolem šedesáti nejvzácnějších a také nejluxusnějších aut. Všechny se mu podařilo sehnat v ideálním stavu a jediný, kdo je může řídit, je on sám. Mezi to nejfajnovější mezi nejluxusnějším patří Mercedes-Benz SSK “Count Trossi” roadster z roku 1930. Jediný kus který byl kdy vyroben. Dále pak Bugatti coupé z roku 1938 a ze stejného roku i Alfa Romeo Mille Miglia roadster.

Ve sbírce má speciální oddělení věnované jenom vozům Ferrari z let 60., 70. a 90.tých. Bugatti Veyron z roku 2006 a hlavně Lamborghini Murciélago Super Veloce, kompletně vyrobené z karbonu a vystavené na konci loňského roku na Pařížském autosalóně ukazuje, že Ralph sbírat nepřestal.

Tak to vypadá, když si úspěšný muž plní své sny. Ralphe blahopřejeme!