Busyman Angel Day – OUT OF HOME vol.2

Úterý, 1. 10. 2019, pro nás jako tým Busyman.cz znamenalo další klíčový milník, jelikož úspěšně proběhl již druhý Busyman Angel Day ve formátu OUT of HOME, celkově již ovšem 38. Angel Day! Tentokrát proběhl v nádherných prostorech showroomu SOUKUP EXPERIENCE, které nám poskytl nový člen Busyman Clubu pan Jiří Soukup. Keramika Soukup má již 27 designových showroomů, přičemž tento je jediný svého druhu a při jeho návštěvě se skutečně jedná o velmi silný zážitek, nebo-li „EXPERIENCE“. Za společností stojí příkladný osobní příběh zakladatele a hlavně rodina, která pokračuje v tradici a budování skvělého jména společnosti nejen u nás, ale i ve světě!

Proč název Busyman Angel Day Out of Home?

Cílem formátu OUT of HOME je představit 4x až 5x do roka vybraného člena klubu, jeho zázemí a byznys a potažmo navázat i nové obchodní vztahy v rámci klubu a jeho partnerů. Díky tomu, že se vždy jedná o individuální prostory, které nejsou primárně určeny ke konferencím, z toho důvodu má každý jednotlivý event své specifické kouzlo. 

Kdo se zúčastnil této startup akce?

Tohoto večera se za Busyman sešlo téměř 60 z řad angel investorů, obchodních partnerů, CEO a zástupců fondů. Mezi prezentované projekty se tentokrát zařadily VeruAPP, MYNEMO, GinFIZZ, Nesnězeno a Eventee, dále měli angelové možnost se seznámit i s dalšími projekty, které byly pozvány na networkingovou část.

Podívejte se na fotografie z akce, které najdete níže v tomto článku. 

Již nyní intenzivně pracujeme na výběru projektů pro další Busyman Angel Day, je tedy se na co těšit.


Pokud byste se o nás a našich aktivitách chtěli dozvědět více, neváhejte se na nás obrátit, rádi si s vámi sedneme a probereme možnosti spolupráce.

Velké díky také patří našim partnerům, kteří se na akci podíleli: BarMobile, Víno Hort, Síma peče sladkosti

 

 

Autor: 
Jakub Domitra


Busyman

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.