Život nápadům - víkendová akademie, která poradí start-upistům, jak odstartovat své podnikání..

V rámci projektu Život nápadům, proběhne o víkendu 15. až 16. srpna 2014 ve středočeských Zvánovicích čtvrtý ročník Víkendové akademie s názvem "Dejte křídla svému podnikání". Přednášející začínajícím podnikatelkám poradí, jak budovat vztah se zákazníkem a jak jej vtáhnout do svého příběhu.

Žen podnikatelek v posledních letech výrazně přibývá. Stále se ale najdou takové, ve kterých dřímá podnikatelský nápad, kterému chybí jen krůček k realizaci. Tím pomyslným nakopnutím může být pro dotyčné vyslechnutí si příběhů, rad i tipů těch zkušenějších z nich, které se na nejistou cestu byznysu již vydaly.

Příběhy úspěšných podnikatelek, ale třeba i tipy, jak se buduje značka a tvoří komunikační strategie, si můžete vyslechnout na Víkendové akademii s názvem „Dejte křídla svému podnikání“. Cyklus přednášek a workshopů probíhá v rámci projektu Život nápadům, který vznikl z iniciativy GE Money Bank. Jeho cílem je podpořit začínající podnikatelky.

V pořadí čtvrtá Víkendová akademie, která se uskuteční třetí srpnový víkend ve středočeských Zvánovicích, přinese i rady, jak v jednotlivých fázích podnikání využít sociální sítě nebo co obnáší řízení větší kampaně či jak na propojování on-line a off-line byznysu.

Na budoucí podnikatelky čekají přednášky a workshopy na téma prosazování se v "mužském" byznys světě nebo tvorby a udržování firemní kultury. Dále se dozvíte, jak se zlepšovat ve vedení lidí, budování vztahu se zákazníky nebo jak formulovat sdělení pro různé cílové skupiny.

Registrace

Registrovat se na Víkendovou akademii můžete ZDE. Účast na dvoudenním intenzivním semináři je zpoplatněna 1900 korunami. V rámci uvedeného poplatku je zahrnuto i ubytování v hotelu, plná penze a veškeré materiály a sborníky dvoudenního školení. 

Na semináři své zkušenosti například předá Pavlína Louženská, která působí jako marketing director ve společnosti H1.cz. Mezi prezentujícími se představí i Anna Marešová, designérka a zakladatelka značky Whoop.de.doo a studia Anna Marešová designers, nebo Pavla Tomsová, která je PR manažerkou Allegro Group CZ.

Rady do podnikání vám udělí i Kamila Zárychtová, zakladatelka Business for Breakfast ČR. O komunikaci s novináři vás poučí tisková mluvčí společnosti Seznam.cz Irena Zatloukalová a řada dalších. Program semináře a seznam všech jeho účinkujících naleznete pod odkazem

„Máme za sebou už tři ročníky Víkendové akademie, kterých se zúčastnily desítky začínajících podnikatelek napříč generacemi. Dělá mi velkou radost, že na závěr každého ročníku vidíme velký posun v jejich podnikatelském myšlení. Těším se na další zajímavé nápady a podnikatelské záměry, které letos podnikatelky představí,“ uzavírá Markéta Vaňková, manažerka společenské odpovědnosti GE Money Bank.