Projekt Život nápadům

Jít si za svým snem známe každý, ale ne každý má a měl příležitost, aby se mu sen opravdu splnil. Cíle projektu "Život nápadům" je podpořit všechny ženy, jejichž snem je začít s vlastním podnikáním. Je to cesta, která vyžaduje odvahu a odhodlání. Důležité je nebát se realizovat své nápady a začít tak žít podle svých představ.

Protože každý nápad si zaslouží pozornost a šanci být zrealizován, spustili jsme projekt Život nápadům. Zde s námi můžete sdílet své představy, nadšení, ale i obavy. Můžete se nechat inspirovat příběhy žen, které se rozhodly vydat na cestu za svým snem a úspěšně došly do cíle. Zapojte se do diskuze a zeptejte se, jaké byly jejich začátky a jak překonaly prvotní zábrany a pocit nejistoty. 

Nabízíme Vám nejen inspiraci, ale i užitečné nástroje, informace a kontakty, které budete při prvních krocích potřebovat. Naleznete zde užitečné odkazy, dokumenty a novinky. Připravujeme pro Vás také sérii seminářů, workshopů a dalších zajímavých aktivit. Máte také možnost se přihlásit k odběru pravidelného newsletteru s užitečnými informacemi a tipy z oblastí, které by Vás mohly v začátcích Vašeho podnikání zajímat. 

Projekt zaštiťují patronky – ženy, které jsou samy úspěšné v různých oborech. Tyto patronky jsou také zárukou celkové nezávislosti projektu a inspirací pro ženy, které se svým podnikáním teprve chtějí začít. 

Podpora žen patří k dlouhodobým celosvětovým projektům společnosti GE Money. Život nápadům vznikl za podpory společnosti GE Money Bank, a. s. a je úzce napojen na neziskové organizace.O projektu se více dozvíte na www.zivotnapadum.cz.

Zdroj: http://www.zivotnapadum.cz/o-projektu.html