Tag: sport

Typ: Projekt
Vytvořeno 16/07/2019

Společnost nabízí jedinečnou možnost navštívit exkluzivní sportovní a hudební události po celém světě, užít si vše naplno a získat celoživotní vzpomínky a zážitky. Chcete na formule do Španělska, Bundesligu do Německa, nebo naopak do národní italské opery či na koncert do Francie? Tak to jste ideální klient.

Typ: Projekt
Vytvořeno 31/07/2013

Hledám investora na celkovou rekonstrukci našeho fitness centra.

Součástí bude i nákup moderních posilovacích strojů tak, abychom mohli jít ruku v ruce s nejnovějšími trendy.

Součástí investice bude také budget na splnění marketingového plánu.

Typ: Projekt
Vytvořeno 20/06/2013

Firma Contours provozuje fitness pro ženy a má prověřený prodejně marketingový model, který funguje. Toto fitness je specializané na ženy. 

Investice do samotné frančízy není finančně natolik nákladná a předpokládaný podnikateslký model má poměrně rychlou návratnost, a to v nejhorším případě 3 roky.

Podnikatelský plán je připraven, finanční analýza také.

Typ: Projekt
Vytvořeno 16/07/2013

Hledám investora na podporu výstavby wakeboardového vleku. Jedná se o unikátní záležitost svého druhu ve Středočeském kraji. Do projektu je třeba investice ve výši 7 000 000 Kč. Návratnost investice je čtyři roky.

Investorovi nabízíme podíl na zisku.

Další detaily při osobní schůzce.

Typ: Projekt
Vytvořeno 02/08/2013

Hledám investora, který by vložil finanční prostředky do nového fitness centra. Fitness centrum bude zaměřeno na nové trendy (TRX, CrossFit), ale také již zaběhnuté formy posilování (posilovací stroje, spinning, aerobní cvičení). Velký důraz bych kladl na bar a příjemné posezení.

Typ: Projekt
Vytvořeno 16/06/2013

Hledám investora, který by byl ochoten zainvestovat výstavbu sportovní haly zaměřené přednostně na sport, který zažívá v této době veliký boom - badminton. Jednalo by se o halu v širším okolí centra krajského města Pardubice.

Konkurenční výhody projektu - vysoký zájem.

Typ: Projekt
Vytvořeno 20/06/2013

Hledám investora na projekt výstavby katamaránu. Celoroční provoz katamaránu o délce 19 mětrů pro rekreační využití.

Klientela a prodejní sít zajištena.

Návratnost investice dle finančních plánů do 3,5 roku .

Maximální garance včetně vinkulace pojistného plnění.

Podmínky a podíly za investici pro investora budou navrženy na osobním jednání.

Pro další informace a kontakt na autora projektu: info@busyman.cz

Typ: Projekt
Vytvořeno 20/06/2013

Hledám společníka, investora pro zafinancování podnikání v oblasti prodeje sportovního oblečení a sportovního vybavení španělské značky Astore (oblekají např. fotbalové kluby Primera division Osasuna, Sporting Gijon, San Sebastian).

Nabízím jejich produkty jako jediný v ČR (můžete vidět na www.astore.es)

Požadovaná výše investice- 400 000 Kč

Typ: Projekt
Vytvořeno 27/06/2018

Nová online platforma představuje nástroj, který umožní lidem sportovat, kdy chtějí a jak chtějí. Slouží ke správě sportovních služeb a hodin a také sportovcům k rezervování a správě jejich rezervací. Díky vyvinutým funkcím umožní trenérům a klubům marketingově efektivně propagovat jejich aktivity.

Autor pracoval jako tenisový trenér v New Yorku
a má zkušenosti z oblasti startupů.

Typ: Projekt
Vytvořeno 26/04/2017

Sport se v dnešní době již plně prolíná životním stylem. Řada lidí má své oblíbené sporty i své oblíbené týmy. Navíc mají rádi adrenalin ze soutěživosti a adrenalin z investování. Tento projekt přináší vše na jednom místě. Jedná se o nově vymyšlený unikátní algoritmus, který dává možnost fanouškům, sázkařům a serióznějším investorům sázet, investovat a obchodovat na jedné platformě, na základně čistě sportovních a férových pravidel.

Typ: Projekt
Vytvořeno 28/03/2018

Cílem projektu bylo vytvořit sportovní vestu vhodnou na kolo, běh, in-line apod. tak, aby si sportovec nemusel s sebou brát žádné další tašky, batohy, přídavné kapsy, reflexní vesty atd. To se podařilo a vyvinutý produkt je nyní na prodej.
 
Autor se věnuje svému byznysu a nemá prostor a kapacity se tomuto produktu věnovat tak, aby se využil jeho silný potenciál. Proto chce kompletní projekt včetně veškerých kontaktů, střihů a plánů předat novému majiteli.

Typ: Projekt
Vytvořeno 16/03/2020

Cílem investice je vytvoření rekreačního objektu pro sportovní soustředění a pobyty pro děti i dospělé. Týká se to populárních současných sportů, jako jsou pole dance, aerial hoop, aerial silks a dalších odnoží závěsné i pozemní akrobacie. Objekt by bylo možné využít i pro další sportovní a nesportovní účely.

 

Typ: Projekt
Vytvořeno 29/09/2017

Společnost se věnuje vývoji a výrobě různých druhů laserových střelnic již řadu let. Má za sebou úspěšně realizované projekty pro různá odvětví trhu. Prodej laserových a optických zařízení tvořil v r. 2015 obrat přibližně 5,5 mil. Kč a v roce 2016 přibližně 4,3 mil. Kč.

Typ: Projekt
Vytvořeno 06/09/2019

Platforma, která dopřává fanouškům sportu větší pohodlí, a zejména úsporu času. Na své si přijdou sázející fanoušci různých sportovních odvětví.  Aplikace dokáže klíčovým způsobem unifikovat potřeby klienta, který musí dnes a denně neustále přebíhat z několika aplikací mezi sebou, aby dosáhl jím požadovaného výsledku. Hlavním produktem bude integrace platebního systému k výsledkové části aplikace.Busyman

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.