Tag: reklama

Typ: Projekt
Vytvořeno 20/08/2018

Jedná se o český software, který navrací zadavatelům internetové reklamy kontrolu nad jejich výdaji. Velmi jasně a přehledně měří efektivitu vložených prostředků do jednotlivých marketingových nástrojů, díky čemuž klienti docílí vyšší efektivity a konverze na potenciální klienty.
 
Projekt cílí primárně na B2B segment, marketingové agentury a velké společnosti, jejichž výdaje na reklamu jsou vysoké, potřebují je tedy sledovat, vyhodnocovat a zlepšovat.
 

Typ: Projekt
Vytvořeno 25/05/2015

Autor projektu je student, který se již delší dobu zabývá virálním marketingem. Projekt cílí na marketing na Facebooku využívající tématicky orientovaných skupin, kterým zobrazuje cílené články související s jejich zájmy, uvnitř nichž je umístěna reklama klientů, za což jsou ochotny velké firmy platit významné obnosy.

Typ: Projekt
Vytvořeno 12/03/2019

Jedná se o technologický spin-off projekt největšího online distributora reklamního zboží na českém trhu s obratem téměř 100 mil Kč. Koncept projektu vychází z  dlouholeté praxe a zkušeností - 15 let v roli distributora na českém trhu, šest let na DE/AT trhu, dva roky na SK trhu a čtyři roky přímého importu z Asie.

Typ: Projekt
Vytvořeno 20/06/2013

Hledám investora na podporu projektu tvorby reklamních ploch v multikinech a rozjetí následného podnikání. Jsem výhradním vlastníkem reklamního prostoru na plátnech multikin až do roku 2013 za 25% oproti běžným cenám.

Z důvodu zajištění ještě většího reklamního prostoru a výhodnější ceny, hledám investora s vkladem 2 000 000 Kč, který by podnikání svým kapitálem rozpohyboval.

Roční zúročení je odhadované na 20 - 40% p.a.

Typ: Projekt
Vytvořeno 28/01/2019

Jedná se o dronovovou a gripovou společnost, která vznikla před dvěma lety právě na platformě BUSYMAN.

Za tu dobu se stihla etablovat jako jedna ze tří nejlepších společností na trhu, co se týče leteckých prací. Zisk z tržeb vždy investovala do dalšího vývoje, ať už to byly bannery na dronu, na které má jako jediná v ČR licenci, nebo například nová BUGGYcam, určená pro náročné filmové
a reklamní projekty, u níž se právě dokončuje finální testování.

Typ: Projekt
Vytvořeno 24/05/2016

Cílem projektu je vytvořit novou společnost specializující se na filmové letecké práce s postupným rozvojem až ke kompletní gripové činnosti. Autoři projektu mají již dvouletou praxi v oboru, kde pořizovali letecké snímky například pro FIA, Dakar, EY, KPMG, Pentu a Hlavní město Prahu.

Typ: Projekt
Vytvořeno 17/04/2017

Projektem je unikátní centralizovaná módní platforma soustřeďující veškeré obchody, informace, slevy, novinky a módní blogy na jednom místě. Využívá trhem ověřených fundamentů projektů Slevomat a Zomato, které přenáší na trh s módou a přidává prvky sociálního marketingu. Umožňuje vyhledávání obchodů podle geolokace nebo stylu oblékání a nákup prostřednictvím vlastních brandových voucherů. Partnerům pomáhá získat nové zákazníky, zvýšit konverzi a povědomí o značce.