Tag: prodej

Typ: Projekt
Vytvořeno 17/07/2013

Hledám investora do rodinné firmy se zaměřením na výrobu nemocničního zařízení. Jsme na trhu již 20 let. Téměř z nuly jsme vybudovali výrobní areál o třech moderních objektech. Postupně jsme vyvíjeli a certifikovali naše výrobky a jsme sto obstát i v zahraničí. Dlouhá léta jsme měli významný odbyt v Portugalsku a Irsku, nyní jsme třetím rokem v Polsku, kde máme již spousty referencí.

Také v Maďarsku máme první úspěchy. Ve výběrovém řízení jsme získali zakázky do dvou nemocnic.

Typ: Projekt
Vytvořeno 20/06/2013

Jedná se o deskovou hru Galaxy War, jejíž součástí pro zákazníka bude připravena flash verze hry a je pravděpodobné že zákazník bude moci získat i mobilní verzi této hry. Desková hra samotná se nese v duchu známých konceptů her Ages Of Empires, Panzer General a podobných. Tyto známé koncepty zaznamenávají úspěch na poli počítačových her po celém světě a je na čase tento druh hraní převést do deskové podoby.

Typ: Projekt
Vytvořeno 02/08/2013

Možnost financování vzorové stavby originálního domu, kde dominuje bazén.

Projekt je patentovaný.

Typ: Projekt
Vytvořeno 31/07/2013

Hledám investora na kosmetický projekt. Na trhu s kosmetikou je neobsazený cenový prostor mezi 100 Kč a 140 Kč za 1 pleťový krém s obsahem dózy 50 ml. Ten vyplníme naší kosmetikou.

Budeme mít TV reklamu se známými osobnostmi. Cena osobností je zlomkem obvyklých cen a dána tím, že jsem dlouhodobě pracoval v kultuře a známe se. To je důvodem, proč můžeme zákaznice oslovit televizní, pro tento projekt účinnou, reklamou za dobrou cenu.

Typ: Projekt
Vytvořeno 02/07/2013

Rád bych založil zahraniční akciovou společnost, která hlavním zdrojem příjmů bude mít IT projekt poskytující pronájem interaktivního prostoru za účelem zábavy. Rozšířenost tohoto projektu je plánována v rozsahu pro celosvětový trh a webové prezentace budou přeloženy do většiny evropských jazyků.

Prioritně- anglicky, německy, francouzsky, španělsky, italsky, švédsky, finsky a norsky.

Typ: Projekt
Vytvořeno 31/07/2013

Hledám investora na oficiální zastoupení exkluzivní italské značky Moreschi, která se zabývá zejména ručně šitou pánskou obuví a koženými doplňky. Značka má více než šedesátiletou tradici a má zastoupení po celém světě. My máme přímé vazby na samotného zakladatele a majitele a proto se nám podařilo získat jeho důvěru a pověření prezentovat značku na našem trhu na neomezeně dlouhou dobu.

Typ: Projekt
Vytvořeno 02/08/2013

Jedná se o výhradní zastoupení v České republice a na Slovensku.

Jde o prestižní značku chovatelských potřeb, určených převážně pro psy a kočky. Zastoupení je přímo od výrobce a dále následný prodej velkoobchodům.

Jedná se o velmi kvalitní produkty, dobře hodnocené na našem trhu.

Možnost exkluzivity, výhodná marže.

více informací na: info@busyman.cz

Typ: Projekt
Vytvořeno 31/07/2013

Hledám zájemce o investici do vývoje a prodeje nového produktu.

Jedná se o vícefunkční protiotřesovou a pasivní chladící podložku pod notebook či netbook, lze ji použít také v posteli či na gauči. Mám k dispozici kalkulace nákladů na výrobu od výrobců.

Potenciální zájem o prodej již projevili některé slevové servery.

Typ: Projekt
Vytvořeno 01/08/2013

Hledám investora na rozvoj firmy na výrobu svíček. Moje firma vyrábí svíčky z parafínu, palmového a včelího vosku. Máme vlastní prodejnu, kde svíčky i vyrábíme. Další prodejní aktivity máme prodejem na našem stánku s kterým jezdíme po celé ČR a prodej přes e-shop. Od měsíce června jsme začaly dodávat naše svíčky do maloobchodních prodejen prostřednictvím našeho obchodního zástupce ( Liberecký a Ústecký kraj ).

Typ: Projekt
Vytvořeno 23/07/2013

Hledáme investora do obchodu s realitami. Jsme dynamická společnost zabývající se obchodováním s realitami.

V době vrcholu finanční krize jsme se zaměřili na obchodování s malometrážními byty za příznivé ceny. Hlavní přínos spočívá v nalezení podhodnocených nemovitostí ve špatném technickém stavu. Jejich rekonstrukce případně stavební úpravy s následným krátkodobým pronájmem nebo prodejem. Tímto způsobem jsme schopni zajistit rychlejší a jistější zhodnocení než tradiční pronájem..

Typ: Projekt
Vytvořeno 20/06/2013

Chtěla bych otevřít obchod s hand-made oblečením od menších nezávislých návrhářů – oblečení, bižuterie, šperky, doplňky, a další zajímavé věci, a to nejen zboží související s odíváním.

Hledám investora, která by nabídl svůj kapitál na provoz takového obchodu. Je vymyšlena koncepce, obchodní strategie a marketingová propagace – v maloobchodě téměř nevyužívaný způsob a přitom velmi účinný.

Typ: Projekt
Vytvořeno 21/06/2013

Hledám investora/ společníka na stavební pozemnky.

Jsem majitelem lukrativních stavebních pozemků na Slovensku, které plánuji v brzké době prodat. Bohužel nedisponuji dostatkem financí na vybudovaní inženýrských sítí, které zvýší hodnotu pozemků.

Zároveň jsem také vlastníkem budovy, ze které je možné vybudovat například sportovní halu. Rád bych tímto oslovil investory, kteří mají zájem investovat, nebo se stát mými společníky.

Typ: Projekt
Vytvořeno 06/08/2013

Nabízíme prodej 50% obchodního podílu firmy s.r.o. v oblasti energetiky - fotovoltaické elektrárny. Elektrárna se nachází v Jihočeském kraji a je plně funkční a využitá.
Obrat společnosti: 2011: cca 11.600.000 Kč
2012: cca 11.400.000 Kč

Typ: Projekt
Vytvořeno 31/07/2013

Hledáme partnery z ČR a východoevropských zemí pro franchisingové rozšíření exkluzivního prodeje luxusních italských módních značek ARMANI, DOLCE & GABBANA, VERSACE, FERRÉ a další...

Jedná se o zaběhlou společnost dovážející z italských butiků kolekce známých módních návrhářů za velmi zajímavé ceny a nabízející otevření vlastního outletového butiku s podporou značkové multi-brandové obchodní sítě.

Typ: Projekt
Vytvořeno 17/04/2017

Projektem je unikátní centralizovaná módní platforma soustřeďující veškeré obchody, informace, slevy, novinky a módní blogy na jednom místě. Využívá trhem ověřených fundamentů projektů Slevomat a Zomato, které přenáší na trh s módou a přidává prvky sociálního marketingu. Umožňuje vyhledávání obchodů podle geolokace nebo stylu oblékání a nákup prostřednictvím vlastních brandových voucherů. Partnerům pomáhá získat nové zákazníky, zvýšit konverzi a povědomí o značce.

Typ: Projekt
Vytvořeno 02/08/2013

Prodám kompletně zařízený obchod s luxusní módou v centru Prahy. Obchod se nachází u exkluzivní lokaci Prahy 1, v těsné návaznosti na ulici Na Příkopech. Interiér je zařízen ve vysokém standardu, vycházejícím z vytříbeného italského vkusu.

Typ: Projekt
Vytvořeno 08/04/2019

Jedná se o high-tech fitness, které spojuje nejmodernější rehabilitační a fitness metody. Díky mimořádné efektivitě a EMS technologii dosahují klienti již během 20 minut týdně výrazných pokroků v oblasti hubnutí, růstu svalové hmoty, odstranění bolestí (nejen zad), zlepšení kondice a celkového zdraví. Hlavními přednostmi fitness jsou ČAS, ZDRAVÍ, LUXUS.

Typ: Projekt
Vytvořeno 09/11/2016

Projekt se týká dovozu zrajících sýrů v té nejvyšší kvalitě a v jejich následné úpravě. Unikátnost stojí na malém balení výrobků a širokého výběru druhů sýrů různého staří a chutí. Výrobky tvoří prostor pro velkou skupinu odběratelů. Výrobky pod vlastní značkou distribuují v Česku a začínají na Slovensku s cílem růst globálně. Zákazníky jsou lidé, kteří chtějí 100% kvalitu.
 

Typ: Projekt
Vytvořeno 16/07/2019

Cílem investičního záměru je výstavba a provozování výrobní linky na produkci dřevních pelet určených pro spalování v domácích kotlích. Topení dřevními peletami je celoevropsky masivně podporováno jak státními, tak evropskými dotacemi do nákupu kotlů na jejich spalování (tzv. kotlíkové dotace).

Typ: Projekt
Vytvořeno 06/08/2017

„Jsme designéři a vývojáři. Naším produktem je design, zejména téma šátku jako užitého autorského díla, který je současně výtvarným objektem i komunikačním médiem. Nabízíme našim klientům pocit jedinečnosti s jistotou kvality. Vzácnost našich produktů vytváříme tak, že od každého designu vyrábíme velmi malé kolekce 10-50 ks. Byznys stavíme, kromě unikátnosti a kvality designových produktů, na vývoji aplikací umožňující našim klientům nevšední zážitky.


Nevíte si rady s definováním vašich zákazníků? Využijte individuální konzultace.

Zákazníci
Chcete mít stoprocentní jistotu, že je váš dokument bez jediné hrubky a stylisticky správně?
Korektura
Chcete dostat zpětnou vazbu na váš Business plán od zkušeného podnikatele? Chcete aby váš business plán byl opravdu neprůstřelný? Nechte si dát zpětnou vazbu od profesionála. Business plán
Nekamarádíte se s čísly, ale víte, že jsou nezbytnou součástí úspěšného byznysu? Nechte si je zrevidovat. Finanční plán
Chcete si poslechnout názor pro který trh je váš produkt, či služba momentálně nejatraktivnější? A jaká je vůbec validace vašeho trhu? Cílový trh
Potřebujete zpětnou vazbu, či nacenění na vaše plánované technické řešení, MVP, či prototyp? Concept Proof
Než se do čehokoliv pustíte je vždy dobré vědět, jestli x dalších týmů nedělá na něčem podobném. Nechte si pořádně zanalyzovat vaši konkurenci. Konkurence
Ani sebelepší produkt nikdo nekoupí, pokud se o něm lidé nedozví. Nechte si zrevidovat či kompletně sestavit marketingovou strategii na míru. Marketing
Kvalitní produkt si zaslouží krásný kabátek na míru. Vizuální komunikace je extrémně důležitá od vizitek až po web. Jste se současným stavem vaší grafické identity spokojeni? Grafika
Potřebujete zpětnou vazbu, či nacenění na vaše plánované technické řešení, MVP, či prototyp? Prototyp
Máte svůj projekt dostatečně právně ochráněn proti konkurenci či případnému zneužití? Máte projekt ochráněn pro expanzi do dalších zemí? Ochrana produktu
Chcete dostat zpětnou vazbu na váš Business plán od zkušeného podnikatele? Chcete aby váš business plán byl opravdu neprůstřelný? Nechte si dát zpětnou vazbu od profesionála. Business plán
Nevíte si rady s naceněním vašich produktů či služeb? Využijte individuální konzultace s některým z našich odborníků z řad našich mentorů. Nacenění
Nevíte si rady s definováním vašich zákazníků? Využijte individuální konzultace. Zákazníci
Chcete si poslechnout názor pro který trh je váš produkt, či služba momentálně nejatraktivnější? A jaká je vůbec validace vašeho trhu? Cílový trh
Než se do čehokoliv pustíte je vždy dobré vědět, jestli x dalších týmů nedělá na něčem podobném. Nechte si pořádně zanalyzovat vaši konkurenci. Konkurence
V rámci našich aktivit jsme napojeni na řadu silných partnerů a distribučních kanálů. Zajímala by vás možnost spolupráce v této oblasti?
Distribuce
Nekamarádíte se s čísly, ale víte, že jsou nezbytnou součástí úspěšného byznysu? Nechte si je zrevidovat. Finanční plán
Ani sebelepší produkt nikdo nekoupí, pokud se o něm lidé nedozví. Nechte si zrevidovat či kompletně sestavit marketingovou strategii na míru. Marketing
Víte, že vlastnická struktura může být důležitým parametrem, jestli se investor rozhodne investovat do vašeho projektu, či ne? Vlastnická struktura
Nejste si jisti jak nastavit podmínky pro vstup investora (požadovaná investice vs. podíl)? Využijte odborné konzultace. Nabídka investorovi
Nekamarádíte se s čísly, ale víte, že jsou nezbytnou součástí úspěšného byznysu? Nechte si je zrevidovat. Finanční plán

Busyman

Chcete mít přehled o novinkách a akcí jako první? Stáhněte si naši App Busyman
Google Play App Store

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.