Tag: portál

Typ: Projekt
Vytvořeno 14/06/2016

Burzaucebnic.cz je webový portál, který pomáhá studentům při studiu. V současnosti umožňuje nákup a prodej učebnic (služba Burza učebnic - www.burzaucebnic.cz) a nalezení doučování (služba Doučování - www.doucimse.cz). Služba Burza učebnic umožňuje nabízení použitých učebnic a kromě toho také umožňuje majitelům eshopů s učebnicemi nabízet své nové učebnice ve formě affiliate programu. Za tuto službu obchody platí.

Typ: Projekt
Vytvořeno 29/05/2019
Burzaucebnic.cz je webový portál s desetiletou historií s  návštěvností 150 tisíc unikátů ročně, který pomáhá studentům při jejich studiu.
 
Typ: Projekt
Vytvořeno 21/12/2017

Jedná se o katalog mateřských škol a jeslí v rámci celé ČR, který pomáhá rodičům najít tu nejlepší školku pro jejich dítě, na základě zkušeností a doporučení ostatních rodičů. Školka se může zdarma registrovat na webu a rodiče ji tam mohou ohodnotit.

Typ: Projekt
Vytvořeno 09/10/2019

Jedná se o katalog mateřských škol a jeslí v rámci celé ČR, který pomáhá rodičům najít tu nejlepší školku pro jejich dítě

Typ: Projekt
Vytvořeno 16/07/2013

Hledám investora na nově vznikající portál, který má za úkol pomoci umění a talentovaným lidem v cestě za úspěchem. Toho mohou mladí lidé docílit jednoduše z pohodlí domova, ač jsou třeba ze zapadlé vesnice kdekoliv v ČR a nemají kontakty, ale mají talent a chuť na sobě pracovat. Jedná se zkráceně o druh sociální sítě s uměleckou tématikou. Její největší výhodou je, že nikde jinde na světě se podobný druh zatím neobjevil, proto je možná expanze do zahraničí.

Typ: Projekt
Vytvořeno 25/06/2019

Jedná se o online portál, na němž snoubenci najdou vše, co potřebují k organizaci nezapomenutelné svatby. Portál jim poskytuje profesionální know-how organizace svateb. Najít a vybrat dodavatele na svatbu nebylo nikdy jednodušší. Snoubencům šetří čas, energii i peníze.

Dodavatelům nabízí prostor s maximálním cílením na zákazníky s chutí nakupovat. Jedná se o jediný svatební portál v ČR s unikátním poptávkovým systémem.

Typ: Projekt
Vytvořeno 21/10/2015

Jedná se o nezávislý internetový portál, který přináší novou službu jak pro klienty, tak pro finanční poradce a realitní makléře.

Cílem projektu je pomoci klientům při rozhodování mezi jednotlivými finančními produkty, nebo při výběru či prodeji nemovitostí, a to z pohodlí domova.

Za projektem stojí dva autoři, kteří do něj zainvestovali již cca 600 000 Kč.

Typ: Projekt
Vytvořeno 01/09/2015

Webové stránky založila v červnu roku 2013 maminka z Ostravy, společně se svým manželem. Projekt byl založen během její mateřské dovolené jako neziskový s myšlenkou, že jde o „srdcařský projekt od rodičů pro rodiče, od maminky pro maminky”. Autoři projektu se chtěli ziskové stránce webu začít věnovat až po dokončení všech jeho úprav, doplnění všech databází a jednotlivých sekcí webu.Busyman

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.