Tag: obchod

Typ: Projekt
Vytvořeno 09/04/2018

Autor vyvinul časovou schránku, pouzdro, do které člověk, obec, škola nebo jakákoliv jiná instituce uloží to, co chce, aby se o nich v budoucnu někdo dozvěděl. Projekt s sebou nese velmi zajímavou myšlenku, která byla mezi lidmi průběžně i historicky realizována. Doposud není na trhu produkt, který by umožnil komukoliv, ať již městům či obyčejným lidem, kteří chtějí uchovat památku na svou generaci, toto realizovat.

Typ: Projekt
Vytvořeno 16/04/2018

Jedná se o 100% českou značku, která se zabývá výrobou a prodejem dřevěných hodinek a módních doplňků z exotických i domácích dřevin. Byla první na trhu v ČR, v současné době je jedním z jejich leaderů a má ambice na silnou expanzi. Společnost má nyní roční obraty ve výši cca 5M Kč.

Typ: Projekt
Vytvořeno 31/01/2018

Jedná se o revoluční rozvoz jídla. Základem je kvalitní kuchyně, kde je kladen důraz na čerstvé, kvalitní, a také lokální suroviny, moderní trendy, rozmanitost v přípravě jídel a jednotlivých druhů jídel. Snažíme se lidem dát jídlo jako při návštěvě kvalitní restaurace, akorát formou dovozu až do pohodlí domova či práce.

Typ: Projekt
Vytvořeno 10/12/2019

Celý tento projekt je zaměřen na expanzi již zavedeného a fungujícího e-shopu s dětským a kojeneckým oblečením, kojeneckými potřebami a spodním prádlem pro dospělé. Majitelka ho založila po rodičovské dovolené v roce 2006 a postupně se vypracovala jako úspěšná obchodnice s ročním obratem 4 764 000 Kč bez DPH.

Typ: Projekt
Vytvořeno 31/01/2018

Projekt je „market place, které spojuje nabídku a poptávku v oblasti pronájmu prostorů. Je to „místo“, kde se potkávají lidé a organizace, které mají jakýkoliv nevyužitý prostor s těmi, kteří takový prostor potřebují pro práci, koníčky nebo relaxaci.
 
Na trhu je celá řada nemovitostí, ať již komerčních tak i v soukromém vlastnictví, které nejsou využity a lze je nabídnout protistraně, která je poptává.
 

Typ: Projekt
Vytvořeno 17/07/2013

Hledám investora do rodinné firmy se zaměřením na výrobu nemocničního zařízení. Jsme na trhu již 20 let. Téměř z nuly jsme vybudovali výrobní areál o třech moderních objektech. Postupně jsme vyvíjeli a certifikovali naše výrobky a jsme sto obstát i v zahraničí. Dlouhá léta jsme měli významný odbyt v Portugalsku a Irsku, nyní jsme třetím rokem v Polsku, kde máme již spousty referencí.

Také v Maďarsku máme první úspěchy. Ve výběrovém řízení jsme získali zakázky do dvou nemocnic.

Typ: Projekt
Vytvořeno 31/07/2013

Hledám investora na oficiální zastoupení exkluzivní italské značky Moreschi, která se zabývá zejména ručně šitou pánskou obuví a koženými doplňky. Značka má více než šedesátiletou tradici a má zastoupení po celém světě. My máme přímé vazby na samotného zakladatele a majitele a proto se nám podařilo získat jeho důvěru a pověření prezentovat značku na našem trhu na neomezeně dlouhou dobu.

Typ: Projekt
Vytvořeno 02/08/2013

Jedná se o výhradní zastoupení v České republice a na Slovensku.

Jde o prestižní značku chovatelských potřeb, určených převážně pro psy a kočky. Zastoupení je přímo od výrobce a dále následný prodej velkoobchodům.

Jedná se o velmi kvalitní produkty, dobře hodnocené na našem trhu.

Možnost exkluzivity, výhodná marže.

více informací na: info@busyman.cz

Typ: Projekt
Vytvořeno 28/06/2013

Má služba zajistí výrobci, dodavateli, že dostane zaplaceno a odběrateli, kupci, že dostane výrobek, který si objednal. V obou případech nedojde ke ztrátě peněz či zboží, tedy jakékoli materiální či finanční škodě.

Služba je již připravená k realizaci a vstupu na trh. Potřebuji odborníka na PR, reklamu, který se bude v tomto směru podílet finančně, či dokáže služběPR zabezpečit.

Výše investice - 1 500 000 Kč. O

Návratnost investice-  do 1 roku.

Typ: Projekt
Vytvořeno 31/07/2013

Hledám zájemce o investici do vývoje a prodeje nového produktu.

Jedná se o vícefunkční protiotřesovou a pasivní chladící podložku pod notebook či netbook, lze ji použít také v posteli či na gauči. Mám k dispozici kalkulace nákladů na výrobu od výrobců.

Potenciální zájem o prodej již projevili některé slevové servery.

Typ: Projekt
Vytvořeno 17/07/2013

Hledám investora na realizaci chovné stanice pro ušlechtilé kočky a psy, popřípadě papoušky (dle velikosti prostoru ). Dále by projekt nabízel prodej chovatelských předmětů a krmiva.

OBLAST: Olomoucký kraj.

Požadovaná investice je 2,5 milionů za 50% podíl.

Návratnost je 3-4 roky.

Typ: Projekt
Vytvořeno 01/08/2013

Hledám investora na rozvoj firmy na výrobu svíček. Moje firma vyrábí svíčky z parafínu, palmového a včelího vosku. Máme vlastní prodejnu, kde svíčky i vyrábíme. Další prodejní aktivity máme prodejem na našem stánku s kterým jezdíme po celé ČR a prodej přes e-shop. Od měsíce června jsme začaly dodávat naše svíčky do maloobchodních prodejen prostřednictvím našeho obchodního zástupce ( Liberecký a Ústecký kraj ).

Typ: Projekt
Vytvořeno 23/07/2013

Hledáme investora do obchodu s realitami. Jsme dynamická společnost zabývající se obchodováním s realitami.

V době vrcholu finanční krize jsme se zaměřili na obchodování s malometrážními byty za příznivé ceny. Hlavní přínos spočívá v nalezení podhodnocených nemovitostí ve špatném technickém stavu. Jejich rekonstrukce případně stavební úpravy s následným krátkodobým pronájmem nebo prodejem. Tímto způsobem jsme schopni zajistit rychlejší a jistější zhodnocení než tradiční pronájem..

Typ: Projekt
Vytvořeno 31/07/2013

Hledáme partnery z ČR a východoevropských zemí pro franchisingové rozšíření exkluzivního prodeje luxusních italských módních značek ARMANI, DOLCE & GABBANA, VERSACE, FERRÉ a další...

Jedná se o zaběhlou společnost dovážející z italských butiků kolekce známých módních návrhářů za velmi zajímavé ceny a nabízející otevření vlastního outletového butiku s podporou značkové multi-brandové obchodní sítě.

Typ: Projekt
Vytvořeno 10/07/2018

Obchodní záměr reaguje na současné nezdravé trendy společnosti, tedy narůstající procento populace s nadváhou až obezitou, stárnutí populace a s tím související potřebu udržet se v dobré kondici co nejdéle, zejména z důvodu zajištění stálého příjmu. Řešení prostřednictvím chemických preparátů je všeobecně vnímáno jako ne příliš prospěšné našemu zdraví a má velký počet odpůrců.

Typ: Projekt
Vytvořeno 26/09/2016

Prezentovaný projekt je fungující on-line obchod s potravinami, drogerií a dalším sortimentem na území Třince a jeho okolí. Jeho cílem je maximální šetření času zákazníků, který musí trávit běháním po obchodech. Zároveň klade důraz na dovoz zboží v co nejvyšší kvalitě při zachování srovnatelných cen s běžnými supermarkety. Projekt se chce svézt po vlně on-line prodeje potravin, který se na trhu stále více vzmáhá.
 

Typ: Projekt
Vytvořeno 26/05/2017

Myšlenka autorů projektu je povznést 3D ultrazvuk na novou vyšší úroveň, a to v podobě 3D tisku miminka v bříšku maminky. Díky tomu si mohou maminky osahat a udělat si svou představu o miminku ještě dříve než se narodí. 3D model miminka je také možno použít jako vhodný dárek k různým událostem jako například k oznámení nového přírůstku do rodiny.

Typ: Projekt
Vytvořeno 29/11/2018

Projekt unikátním způsobem řeší zajištění „servisu domácnosti“, tedy drobných oprav, úpravy a údržby. Má za sebou první měsíce testovacího provozu, první tisíce registrací a roste v realizovaných zakázkách. Byť se zdá, že tento segment je již naplněn, opak je pravdou a teprve se tvoří. Zároveň má projekt připraveno škálování, kde se již sbírají první zpětné vazby.
 

Typ: Projekt
Vytvořeno 20/02/2017

Myšlenkou tohoto projektu je dopřát lidem a firmám kvalitní, ergonomické a příjemné pracovní prostředí bez zbytečných starostí okolo, jako je doprava, stěhování, montáž a případný servis. Cílem je, aby se lidé věnovali tomu, v čem jsou sami dobří a neztráceli čas „montováním prkýnek z krabic“.   Za dobu fungování projektu do něj majitelé investovali cca 2 mil. Kč, přičemž poměr 70/30 vyjadřuje fyzicky investované peníze a čas strávený na vývoji a testování různých strategií.

Typ: Projekt
Vytvořeno 20/04/2017

Jedná se o komunikační platformu zlepšující vztah mezi hotely a hosty za pomocí mobilního webu, smartphone aplikací a administrace. Tým prodává řešení již téměř dva roky, v portfoliu má přes 80 platících hotelů. Pýchou společnosti je klient Van Der Valk - nejlepší hotelový řetězec v Nizozemí působící zároveň jako strategický investor.Busyman

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.