Tag: e-shop

Typ: Projekt
Vytvořeno 16/04/2018

Jedná se o 100% českou značku, která se zabývá výrobou a prodejem dřevěných hodinek a módních doplňků z exotických i domácích dřevin. Byla první na trhu v ČR, v současné době je jedním z jejich leaderů a má ambice na silnou expanzi. Společnost má nyní roční obraty ve výši cca 5M Kč.

Typ: Projekt
Vytvořeno 21/06/2013

Hledám investora na staru-up projekt - Informační a zpravodajský portál www.fashionTV.cz, s téměř pětiletou historii (spuštěn v lednu 2006 jako CelebrityShow a v únoru 2006 zaregistrována doména www.fashionTV.cz) zaměřený především na image ženy (móda, miss/modeling, film/TV, volný čas, společnost, zdraví včetně TV vysílání a on-line přenosů).

Typ: Projekt
Vytvořeno 13/03/2019

Jedná se o start-up garantující nejlepší nabídku značek ekologicky zaměřené módy na jednom místě. Dokáže obsáhnout všechny ekologické aspekty – organickou výrobu, fair trade, veganské produkty, recyklaci atd.

V současné době má v nabídce 30 značek a letos ji rozšíří o další. V současné době je centrem obchodu a expedice zásilek Praha, ovšem cílem je expandovat.

Typ: Projekt
Vytvořeno 17/08/2015

VIRTOOAL je technologie virtuálního zrcadla pro eshopy, která funguje multiplatformově a s každým druhým e-shopem. Přináší možnost vyzkoušet si produkt před koupí na vlastnní fotce ještě před zakoupením zboží, a to v duchu motta "Nejdřív zkus, potom kup!" Snižuje se tím počet reklamací a zvyšuje konverze. Nahrazuje funkci zkušebních kabinek, poslední výhodu kamenných prodejen oproti e-commerci.