Tagy

Typ: Projekt
Vytvořeno 23/01/2015
Typ: Projekt
Vytvořeno 10/10/2014
Typ: Projekt
Vytvořeno 10/12/2018

Typ: Projekt
Vytvořeno 10/03/2016
Typ: Projekt
Vytvořeno 20/11/2017

Společnost chce vyvinout a prodávat aplikaci s využitím prvků strojového učení, rozeznání textu a prvků umělé inteligence. Aplikace bude do značné míry umět nahradit asistentku a všeobecnou účetní na finančním oddělení malé či střední obchodní firmy. Jinými slovy – mluvíme zde o „umělé“ účetní.
 

Typ: Projekt
Vytvořeno 20/08/2018

Jedná se o český software, který navrací zadavatelům internetové reklamy kontrolu nad jejich výdaji. Velmi jasně a přehledně měří efektivitu vložených prostředků do jednotlivých marketingových nástrojů, díky čemuž klienti docílí vyšší efektivity a konverze na potenciální klienty.
 
Projekt cílí primárně na B2B segment, marketingové agentury a velké společnosti, jejichž výdaje na reklamu jsou vysoké, potřebují je tedy sledovat, vyhodnocovat a zlepšovat.
 

Typ: Projekt
Vytvořeno 17/08/2016

Jednoduchá aplikace zdarma pro mobilní telefony vám poskytne řadů důležitých informací, které využijete na cestách, navíc se stanete aktivními hodnotiteli a tvůrci obsahu a budete tak sdílet své postřehy s ostatními. Stanete se součástí sociální sítě, která je zaměřená pouze na truckery.

Typ: Projekt
Vytvořeno 25/02/2016
Typ: Projekt
Vytvořeno 24/11/2016

Aplikace slouží jako přehled událostí, podniků a k vyhledávání přátel pro různé aktivity. Informace je možné vyhledávat pomocí klíčových slov a filtrů jako např. cena nebo lokalita. Uživateli to tak dovoluje jasně a pohodlně plánovat svůj volný čas v rovině kulturních, sportovních i komerčních nabídek, nejrůznějších služeb bez omezení věku a náplně. Stejně tak i pohodlný výběr podniků, restaurací, kaváren apod.

Typ: Projekt
Vytvořeno 09/11/2017

Stalo se Ti někdy, že jsi seděl v restauraci hladový a nedočkavý a číšník nikde? Pospíchal si a čekal „nekonečně dlouho“ na zaplacení? Nám se to stalo. Mnohokrát! A tak jsme si řekli, že to změníme! A pořádně!   Aplikace Já, číšník je elektronická obsluha, která se nikdy nemračí, kterou máte vždy s sebou, se kterou objednáte to, co chce a kdykoli chcete, zaplatíte, kdy vás zrovna napadne. A to je teprve začátek….   Já, číšník změní kvalitu služeb v gastronomii.

Typ: Projekt
Vytvořeno 04/06/2019

Stalo se Ti někdy, že jsi seděl v restauraci hladový a nedočkavý a číšník nikde? Pospíchal si a čekal „nekonečně dlouho“ na zaplacení? Nám se to stalo. Mnohokrát! A tak jsme si řekli, že to změníme! A pořádně!
 
Aplikace Já, číšník je elektronická obsluha, která se nikdy nemračí, kterou máte vždy s sebou, se kterou objednáte to, co chce a kdykoli chcete, zaplatíte, kdy vás zrovna napadne. A to je teprve začátek….
 

Typ: Projekt
Vytvořeno 14/08/2015
Typ: Projekt
Vytvořeno 22/10/2015
Typ: Projekt
Vytvořeno 29/06/2015
Typ: Projekt
Vytvořeno 10/09/2018

Jedná se o nový distribuční kanál pro velmi specifickou klientelu, který zlepší způsob návštěv nočních podniků a cocktail barů. Důraz je kladen na rychlý přenos informací k uživateli.
 
Myšlenkou a inovativní změnou je zcela jedinečný systém odměňování a analytický nástroj, díky kterému klienti poznají lépe svého zákazníka a budou s ním moci komunikovat ještě rychleji a efektivněji.
 

Typ: Projekt
Vytvořeno 21/07/2016

Systém provádí automatickou evidenci výdajů a příjmů a roztřídění na kategorie přes synchronizace s bankami. Systém prostřednictvím bankovních služeb, tzv. „Informuj mě o pohybu“ a další systémová nastavení, poskytuje svým uživatelům kompletní přehled o pohybu jejich financí. Toto je hlavní rozdíl oproti všem jiným aplikacím na správu příjmů a výdajů, kde se vše musí zadávat ručně. V současné době je do systému napojeno několik českých bank.

Typ: Projekt
Vytvořeno 14/05/2019

Jedná se o otevřenou B2B cloudovou platformu provozovanou jako SaaS. Slouží jako nástroj pro doporučování zboží, služeb nebo obsahu v reálném čase, na základě pochopení modelů chování uživatelů a s využitím umělé inteligence (AI). Pomáhá pochopit chování uživatelů a pružně reagovat na personalizované potřeby klientů. Platforma obsahuje i řadu funkcí pro UX design (Heatmaps, session recording etc.).

Typ: Projekt
Vytvořeno 16/03/2015
Typ: Projekt
Vytvořeno 30/08/2018

Jedná se o společnost, jejímž hlavním kritériem je etika a kvalita vlastních produktů. Vyrábí vysoce kvalitní a stoprocentně přírodní vlasovou péči, zaměřuje se především na barvy na vlasy rostlinného původu. Ale má i další doplňkový sortiment.   Autorka vyvinula a nechala si certifikovat vlastní produkty, které velmi úspěšně uvedla na trh. Firma byla založena ke konci roku 2016, kdy se začalo s vytvářením indentity a přípravou vlastních produktů, na trh vstoupila v únoru 2017.

Typ: Projekt
Vytvořeno 22/06/2018

Bezpečnostní výzvy posledních let znovu zdůraznily potřebu širšího přístupu k jejich řešení. Jakkoli jsou odsouzeníhodné, nelze se apriorně spoléhat na to, že by jejich riziko v nejbližší době pominulo. Odpovědné osoby intenzivně usilují o jejich včasné odhalování, předcházení jejich uskutečnění, zmírnění následků. Přesto je zřejmé, že svoji roli může v tomto úsilí sehrát i podnikatelský sektor.

Stránky