KOUČINKOVÝ SYSTÉM ZAMĚŘENÝ NA OBCHODNÍ RŮST JEDNOTLIVCŮ A B2B KLIENTŮ

REALIZOVÁNO
#2011

KOUČINKOVÝ SYSTÉM ZAMĚŘENÝ NA OBCHODNÍ RŮST JEDNOTLIVCŮ A B2B KLIENTŮ

Zalistované kategorie
Vzdělání

Projekt, v rámci něhož byl vytvořen program pro osobnostní rozvoj, vznikl s cílem přivést lidi zpět k sobě tak, aby uměli odpovědět na základní otázku “PROČ ráno vstávám z postele…

Autor má za sebou 11 let působení v TOP managementu národních i nadnárodních společností, kdy mimo jiné řídil divizi o 2.500 lidech. Pro vstup investora se rozhodl v okamžiku, kdy si ověřil potenciál trhu a vypočítal finanční a časovou náročnost uvedení svého produktu na trh. Investice bude využita na náklady spojené s marketingem a brandingem, tedy na získávání a udržování zákazníků.

Projekt působí v oblasti obchodu a průmyslu, zejména v oborech management, podnikání a projektové řízení, a to formou kurzů, seminářů, workshopů, popř. odborných stáží. Ústředním tématem je osobní rozvoj, cílem pak pomáhat absolventům při formování osobnosti, naučit je porozumět sami sobě, rozvíjet svůj potenciál a zdroje, což povede k pochopení druhých a tím umožní stát se jejich leaderem.

Do projektu bylo zainvestováno 567.000 Kč (doména, branding, marketing, online sales nástroje) a 2 roky vývoje produktu + 12 měsíců probíhajících pivot programů.

 

Výše investice: 1 100 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 36 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Tento projekt byl již realizován.
Pokud vás však zajímá jeho aktuální stav, tak můžete požádat o více informací zde:


Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.


Busyman

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.