VÍCESMYSLOVÁ VÝUKA ANGLIČTINY PRO DĚTI

#1984

VÍCESMYSLOVÁ VÝUKA ANGLIČTINY PRO DĚTI

Zalistované kategorie
Vzdělání
Obchod

Myšlenkou projektu je zavést do škol výuku jazyků vícesmyslovou metodou, která děti zaujme a zapojí a bude je skutečně učit mluvit. Zároveň poskytnout učitelům materiály i metodiku zpracované tak, že řeší jak problém větších skupin žáků ve třídách, kdy žáci mají limitované příležitosti mluvit a naučené si vyzkoušet, tak i časovou úsporu učitelů při přípravě vlastních kreativních materiálů (snahou je odklonit se od standardní výuky pouze z učebnic). Metodika též zohledňuje individuální přednosti jednotlivých žáků, vč. jejich preferovaných vjemových kanálů.

Cílem projektu je vypracování metodiky a materiálů pro výuku jazyků žáků prvního stupně základních škol, vč. zaškolovacího semináře pro učitele a zpracování databáze materiálů.
 
Do projektu byly zainvestovány vlastní zdroje a je hotova první knížka, jejíž příprava trvala čtyři měsíce. Kniha má i audio podobu ve třech formátech. Je již připraven druhý díl a pracuje se na třetím.
 
Autorky hledají investora pro podporu v oblasti marketingu i kontaktů, a to s vizí zařadit tuto výukovou metodu do škol. Dále by se jednalo o vydání dalších dvou dílů knihy (pod vlastním brandem), které jsou již téměř připraveny. V budoucnu by rády využily tuto metodiku a případně vydaly knihy i v dalších jazycích.

Výše investice: 300 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 24 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.