TECHNOLOGICKÉ ZAŘÍZENÍ NA ZPRACOVÁNÍ KONOPÍ

REALIZOVÁNO
#2024

TECHNOLOGICKÉ ZAŘÍZENÍ NA ZPRACOVÁNÍ KONOPÍ

Firma se zabývá vlastním vývojem, výrobou a prodejem stříhacích zařízení pro konopný průmysl. Navrhuje strojní zařízení na stříhání květů konopí. Jedná se o konečný proces zpracování konopí před jeho sušením. Z rostliny je potřeba oddělit listy a květy. Pěstitelé si buď najímají lidi, kteří ručně stříhají listy, nebo investují peníze do stříhacích systémů. Investice do těchto zařízení značně sníží výrobní náklady a téměř všichni pěstitelé je využívají. Společnost se specializuje na návrh a výrobu stříhacích zařízení pro všechny druhy konopí.

Společnost má již za sebou stovky prodaných kusů zařízení na řadu trhů v Evropě. Investice půjde zejména do rozšíření obchodních aktivit, snížení výrobních nákladů a marketingu.

Výše investice: 5 000 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 36 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK
CAPTCHA
Opište prosím kontrolní kód z obrázku níže. Toto opatření je zde z důvodu zamezení spamových příspěvků.

Tento projekt byl již realizován.
Pokud vás však zajímá jeho aktuální stav, tak můžete požádat o více informací zde:


Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.
CAPTCHA
Opište prosím kontrolní kód z obrázku níže. Toto opatření je zde z důvodu zamezení spamových příspěvků.