SVĚTOVĚ UNIKÁTNÍ VÝROBA DOPLŇKŮ AUT S AUTENTICKÝM OSVĚTLENÍM PRO SBĚRATELE A MODELÁŘE

#2020

SVĚTOVĚ UNIKÁTNÍ VÝROBA DOPLŇKŮ AUT S AUTENTICKÝM OSVĚTLENÍM PRO SBĚRATELE A MODELÁŘE

Projekt se zabývá výrobou elektroniky k osvětlení statických výstavních modelů policejních vozů, zejména amerických. Dále jsou v rámci tohoto projektu také stavěny repliky či fiktivní modely amerických policejních vozidel právě s použitím zmíněné světelné elektroniky, ať už za účelem otestování prototypů a jejich kompatibility s jednotlivými modely, či předvedení nově dosažených výsledků veřejnosti.

Autor je nyní jedním z mála lidí na světě, kdo je schopen modely „osvětlit“ a naprogramovat elektroniku dle reálné předlohy. Mezi modeláři je o tento typ modelů velmi vysoký zájem. Primárním trhem je USA.

Autorem je mladý nadaný člověk, který se oboru věnuje více než devět let. V rámci této doby vyvíjel a vylepšoval výrobní postupy a technologie až do současné fáze, kdy má vše připraveno pro spuštění výroby a prodeje. Za tuto dobu byly prototypy vždy prodány klientům do celého světa, což autorovi dokázalo potenciál a obchodní smysluplnost založení společnosti.

Autor by rád přeměnil svůj projekt na oficiální registrovanou značku a také vytvořil vlastní společnost, která by se jako první na světě věnovala tomuto novému, neustále se rozrůstajícímu odvětví modelařiny. Investice bude využita k založení společnosti, značky, výroby prvních sérií doplňků k modelům a spuštění aktivního obchodu.

 

Výše investice: 2 000 000 - 3 000 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 36 měsíců /  Fáze projektu: Máme potenciální zájemce

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.