INOVATIVNÍ VÝROBKY SE 100% ROZPUSTNOU OBOHACENOU VLÁKNINOU PRO ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL

#1993

INOVATIVNÍ VÝROBKY SE 100% ROZPUSTNOU OBOHACENOU VLÁKNINOU PRO ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL

Obchodní záměr reaguje na současné nezdravé trendy společnosti, tedy narůstající procento populace s nadváhou až obezitou, stárnutí populace a s tím související potřebu udržet se v dobré kondici co nejdéle, zejména z důvodu zajištění stálého příjmu. Řešení prostřednictvím chemických preparátů je všeobecně vnímáno jako ne příliš prospěšné našemu zdraví a má velký počet odpůrců.

Proto bylo cílem uvést na trh čistě přírodní produkty s klinicky ověřeným účinkem na redukci hmotnosti, snížení hladiny cholesterolu a cukru v krvi, které budou pozitivně odbornou veřejností, tedy nutričními poradci a obezitology. A současně dostupné široké veřejnosti, především diabetikům a alergikům. Tedy úmyslem je neorientovat se jenom na trh, ale zohlednit potřeby zákazníka.

V roce 2015 byl uveden na trh náš doplněk stravy postupně ve třech příchutích. V roce 2017 byl vyvíjen a testován produkt pro gastroprovozy.

Výše investice: 3 000 000 - 6 000 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 48 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.