VÝROBA A PRODEJ DŘEVĚNÝCH PRSTENŮ

#1982

VÝROBA A PRODEJ DŘEVĚNÝCH PRSTENŮ

Jedná se o ambiciózní značku představující výrobu výjimečných dřevěných prstenů a doplňků s vlastním moderním designem. Svým vlastním know - how výroby nemá v oblasti dřevěných prstenů v rámci České a Slovenské republiky žádnou konkurenci. Na evropském trhu dokáže konkurovat nejen kvalitou, ale také cenou. Nabídka dřevěných prstenů je široka, od jednoduchých dřevěných prstenů až po kombinace se 18.ct zlatem/stříbrem a například diamanty. Každý zákazník má možnost si zvolit vlastní kombinaci materiálu a kamenů, z kterých bude jeho prsten vyrobený, což ho učiní unikátním a osobitým.
 
Finančně bylo do značky zainvestováno zhruba 250.000,-. Značka byla zaregistrována roku 2016 avšak původně se prsteny vyrábí od roku 2012.
 
Jeden z autorů se v oblasti šperků a luxusních pohybuje již řadu let. V rodinné firmě, která vlastní několik zlatnictví, měl na starosti obchod a rozvoj. Díky tomuto má jasnou představu o cenách, výrobních postupech i zkušenosti s obchodem.
 
Hledá se investor, který by se rád zapojil do projektu a svými zkušenostmi a kontakty pozdvihl značku, převážně po PR a administrativní stránce. Základ investice by mělo tvořit vytvoření stabilního pracovního místa pro výrobu, tvorbě online webové platformy s možností nakombinování prstenů podle představ zákazníka, nákup softwaru na řízení podniku a výrobě nových modelu na sklad, aby bylo zajištěno rychlejší dodání pro zákazníka.

Výše investice: 1 000 000 - 1 500 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 24 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.