Hledám investora k podpoře projektu Chromování novým způsobem

#1237

Hledám investora k podpoře projektu Chromování novým způsobem

Zalistované kategorie
Výroba, průmysl

Jelikož mne baví práce s barvami, mám rád motocykly i automobily a vše kolem nich, začal jsem lakovat různé díly známým a podobně. A to pouze ze známosti a bez jakýchkoliv zkušeností. Poté jsem já sám hledal způsob, jak si na motocyklu něco pochromovat. Jednalo se především o plasty.

Narazil jsem na metodu vakuového naprašování. Vyzkoušel jsem ji, vzhled byl nádherný, ale pouze asi 6 měsíců. Poté vše zhnědlo a oloupalo se.

Jelikož mám rád práci s laky a pistolemi, stále jsem zkoumal, jak nastříkat chrom. Je spousta napodobenin ale ty vždy zešedly, nebo se jedná o dekoraci, která nelze použít v exteriéru. Poté vše přišlo.

Metoda chromování nástřikem. Nevěřil jsem vlastním očím, když jsem ji v USA uviděl. A tak jsem se rozhodl přístroj objednat. Pro nastartování většího businessu v této oblasti je však zapotřebí finančí podrpory.

Konkurenční výhody projektu - není konkurence.

Výše investice:  / 

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Tento projekt již není aktivní.
Dotazy k němu jsou tedy již bezpředmětné, i tak vám děkujeme za zájem.
Prohlédněte si další projekty z této kategorie