SOCIÁLNĚ-KOLABORAČNÍ PLATFORMA PRO MUZIKANTY

#2045

SOCIÁLNĚ-KOLABORAČNÍ PLATFORMA PRO MUZIKANTY

Jedná se o celosvětovou hudební platformu v podobě webové aplikace, která umožňuje muzikantům, textařům a audioengineerům se  navzájem rychle propojit a snadno společně tvořit hudbu online. Důvodem vzniku této aplikace je nadmíru složitý a časově náročný online proces při tvorbě hudby všemi zainteresovanými účastníky, kteří nemají možnost být fyzicky najednou ve zkušebně nebo ve studiu. Nejenomže projekt tento složitý proces zredukoval na pouhé 1 kliknutí myši, ale navíc vyřeší 3 největší problémy hudebního průmyslu = čas, peníze a networking.

Aktuálně do projektu autor zainvestoval kolem 900 000 Kč z vlastních zdrojů.

Projekt se nachází ve fázi dokončení funkčního MVP webové aplikace. Aktuálně probíhá poslední kolo implementací a testování, s následným předpokladem vydání webové aplikace koncem roku 2019.

V průběhu roku projevily zájem o podílový vstup do projektu dvě IT firmy. V druhém případě nabízí CEO IT firmy investici ve výši 1 500 000 Kč.  Investor se hledá za účelem získání kvalitního mentoringu a efektivního managementu startupu s cílem otestování a postavení životaschopného obchodního modelu v r. 2020.

Výše investice: 4 000 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 31 měsíců /  Fáze projektu: Máme potenciální zájemce

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK
CAPTCHA
Opište prosím kontrolní kód z obrázku níže. Toto opatření je zde z důvodu zamezení spamových příspěvků.

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.
CAPTCHA
Opište prosím kontrolní kód z obrázku níže. Toto opatření je zde z důvodu zamezení spamových příspěvků.