INVESTICE DO MEZINÁRODNÍHO FILMU

Odhadovaná návratnost: 24 měsíců / Odhadovaná realizace: 24 měsíců
Fáze projektu: Máme potenciální zájemce
2 050 000 - 8 160 000 CZK
Teaser pro členy klubu
#1969

INVESTICE DO MEZINÁRODNÍHO FILMU

Zalistované kategorie
Umění a kultura
Zábava

S hvězdným hereckým obsazením, na základě bohatých zkušeností s „dobrodružstvím dětských herců před kamerou“, v kombinaci s nejmodernější technologií, vytváříme mezinárodní hraný dobrodružný rodinný film ve formátu, který patří všeobecně mezi nejžádanější a nejvyhledávanější.

Za účasti silných oficiálních partnerů projektu, distribuce Bontonfilm a prestižního 58. ročníku Zlínského mezinárodního filmového festivalu pro děti a mládež, nabízíme specifický ekonomický model s účastí investorů a v ČR tak i novou možnost jak efektivně a se ziskem vytvářet filmová díla vlastní produkce. Do budoucna je v plánu tímto způsobem vytvářet 1-3 filmy ročně.

Celkový rozpočet filmového díla Eliška a Svět Fantazie je 22.000.000,-Kč. Pro investora nabízíme přímý podíl z celosvětové distribuce díla dle výše vložené investice, kdy minimální míra výnosnosti je 27% a dosahuje potenciálu až 240%. Minimální částka pro investice do projektu je 2mil. Kč. Čím dříve se investor či investoři zapojí, tím více času získáme pro reklamní kampaň generující více diváků do kin a větší zisk.

Požadavky na investora

Semi-aktivní
Ekonomika / finance
Marketing a media, Umění a kultura, Vzdělání, Zábava

Více informací k projektu