Hledám investora na projekt na podporu českých řemesel

#1353

Hledám investora na projekt na podporu českých řemesel

Zalistované kategorie
Umění a kultura

V roce 2010 jsem zahájila projekt na podporu českých řemesel s důležitými aspekty. Tento projekt měl ke konci téhož roku obrat 1 700 000 Kč a na nájmech vygeneroval zisk cca 480 000 Kč. O projekt ze strany občanu, jak tuzemských tak i zahraničních, je velký zájem.

Ráda bych uzavřela spolupráci s investorem, který by pomohl při jeho realizaci. Rozpracovaný program mám a již jsem zahájila spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu. Mám značné zkušenosti a podrobné informace mohu na základě zájmu předložit. Projekt má široký záběr důležitých aspektů v době ekonomické krize a podporoval by tak možnost zvýšení kvalitn ekonomických, či životních podmínek drobných živnostníků či podnikatelů, na které není příliš brán zřetel ze strany státu.

Výše investice - 3 000 000 Kč

Konkurenční výhody projektu- - přijmy z pronájmu výstavních ploch - přijmy z provizí - přijmy z pronájmu reklamních ploch - přijmy z výroby vlastních produktů - přijmy z kaucí - a další - první projekt tohoto druhu - podpora státu v souvislosti zaměstnávání občanů se zdravotním postižením - originalita vlastních originálních produktů ČR - podpora v době nezaměstnanosti českých drobných řemeslníků z celé ČR - zachování vlastní značky, stylů, rukopisů a identity výrobků - především podpora již zanikající identity, díky eliminaci ostatních kultur - a další aspekty (bodů k realizci cca 40) - důležitý aspekt ! Tento projekt lze realizovat i v jiných zemích EU, podstata je zachovat vlastní kulturu a podpořit drobné podnikatele a tím eliminovat alespoň částečně ekonomickou krizi - zájem nejen z řad zákazníků tuzemských , turistů, ale především vystavovatelů různorodých řemesel viz konstrukce projektu mohu předložit při osobním jednání.

Návratnost investice do dvou let (dle časové horizontu). Návratnost investice v případě realizace i v jiných zemích EU je v horizontu 5-ti let (předpoklad vyšší investice).

Pro další informace o projektu prosím kontaktujte: info@busyman.cz

Výše investice: 3 000 000 CZK  / 

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Tento projekt již není aktivní.
Dotazy k němu jsou tedy již bezpředmětné, i tak vám děkujeme za zájem.
Prohlédněte si další projekty z této kategorie