CELOSVĚTOVÁ PLATFORMA PRO PODNIKATELE SE ZAMĚŘENÍM NA VIRÁLNÍ RŮST

#2015

CELOSVĚTOVÁ PLATFORMA PRO PODNIKATELE SE ZAMĚŘENÍM NA VIRÁLNÍ RŮST

Každý podnikatel na světě chce to samé – vyšší osobní výkon, snadné delegování úkolů, větší obrat a zisk, snadné řešení svých podnikatelských problémů a relevantní kontakty, které ho posunou dál. Těchto podnikatelů je celosvětově na 600 milionů.

Autor vyvinul platformu, která v sobě spojuje celou řadu funkcí, jaké podnikatelům pomáhají a umožňují efektivně delegovat, získávat nové klienty, propagovat svou značku či produkty atd. Zároveň největší přidanou hodnotu tvoří algoritmus, který se chová jako umělá inteligence a umí doporučovat nové možnosti růstu.

Autor se věnuje podnikání přes 20 let a byznys mentoringu od roku 2011. Celý koncept vychází právě z těchto dlouholetých zkušeností. Projekt je vytvářen dva roky, za dva měsíce bude spuštěna první veřejná verze. Doposud bylo investováno cca 15 milionů Kč. Nyní se hledá první angel investice, přičemž v dalším kole se cílí na zahraniční venture investice.

 

Autor projektu tento požadavek nezadal...
Výše investice: 20 000 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 24 měsíců /  Fáze projektu: Máme potenciální zájemce

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.


Busyman

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.