ČASOVÉ SCHRÁNKY – UCHOVEJTE VZKAZ A VZPOMÍNKU PRO BUDOUCÍ GENERACE

#1980

ČASOVÉ SCHRÁNKY – UCHOVEJTE VZKAZ A VZPOMÍNKU PRO BUDOUCÍ GENERACE

Autor vyvinul časovou schránku, pouzdro, do které člověk, obec, škola nebo jakákoliv jiná instituce uloží to, co chce, aby se o nich v budoucnu někdo dozvěděl. Projekt s sebou nese velmi zajímavou myšlenku, která byla mezi lidmi průběžně i historicky realizována. Doposud není na trhu produkt, který by umožnil komukoliv, ať již městům či obyčejným lidem, kteří chtějí uchovat památku na svou generaci, toto realizovat.

Do projektu byly prozatím investovány nižší desítky tisíc, prodaly se první testovací kusy a jsou ambice z projektu udělat pevnou expandující službu.

Hledá se vhodný partner/investor, který umožní autorům věnovat se projektu naplno, a zároveň aby pomohl se strategiemi aktivního obchodu.

Autoři věří, že dokáží zaujmout zajímavým výrobkem spojeným se zajímavými příběhy.

Výše investice: 1 700 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 12 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.