ROZŠÍŘENÍ VÝROBY LASEROVÝCH STŘELNIC PRO CIVILNÍ A SPORTOVNÍ TRH

#1958

ROZŠÍŘENÍ VÝROBY LASEROVÝCH STŘELNIC PRO CIVILNÍ A SPORTOVNÍ TRH

Zalistované kategorie
Technologie
Obchod

Společnost se věnuje vývoji a výrobě různých druhů laserových střelnic již řadu let. Má za sebou úspěšně realizované projekty pro různá odvětví trhu. Prodej laserových a optických zařízení tvořil v r. 2015 obrat přibližně 5,5 mil. Kč a v roce 2016 přibližně 4,3 mil. Kč.
Nyní společnost hledá nového partnera, který by ji pomohl s expanzí na trhu a obchodní stránkou projektu. Díky zkušenostem a vlastnímu vývoji je schopna dostát závazkům svých současných i budoucích klientů a stát se ještě významnějším hráčem na trhu s mezinárodním přesahem.
 
Možnosti spolupráce jsou:
-Nalezení strategického partnera pro obchodní činnost firmy s důrazem na komerční sféru, PR nebo teambuildingové aktivity.
-Nabídka spolupráce na rozvoji firmy prostřednictvím investice.
-Možnost vytvoření nové společnosti s investorem, rozvoj určitého segmentu ze současné široké nesourodé nabídky laserových střelnic.
 
Za posledních 5 let bylo investováno jen do vývoje 5-6 000 000 Kč.

Výše investice: 10 000 000 - 20 000 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 36 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.