Hledám investora na projekt Nákup mobilních domů

#1362

Hledám investora na projekt Nákup mobilních domů

Zalistované kategorie
Stavebnictví
Klíčová slova
stavebnictvínemovitosti

Hledám investora, který by byl ochoten investovat cca 5 000 000 Kč do unikátního projektu - koupě pozemku a vybudování mobilních domů k následnému dlouhodobému pronájmu. V ČR prozatím nemá tento typ bydlení konkurenci. Budoucnost tohoto způsobu bydlení je velká a možnosti v tomto druhu podnikání jsou neomezené. Ve světě se takto již několik let standardně bydlí. Navíc není třeba zdlouhavého vyřizování stavebních a jiných povolení na úřadech. Mobilní dům nabízí veškerý komfort standardního rodinného domu, je plně vybaven od kuchyňské linky, spotřebičů, nábytku v obývacím pokoji i v ložnici, sprchového koutu, konče přípojkami na IS. Pryč jsou doby, kdy mobilní dům vypadal jako maringotka nebo karavan.

Dnešní mobilní domy jsou v podstatě k nerozeznání od normálních RD. Jediným rozdílem oproti kamennému RD jsou samozřejmě menší prostory, naopak velkou výhodou je rozumná cena pronájmu NESROVNATELNÁ s cenou pronájmu plně zařízeného standardního RD a možnost přemístit mobilní dům po dohodě s pronajímatelem. Ráda bych začala s pronájmem několika mobilních domů ve Středočeském kraji a do budoucna bych chtěla firmu rozšířit.

Detailní byznys plán předložím při osobní schůzce. - žádná konkurence v oboru v rámci ČR - cílová skupina mladí lidé a rodiny - cenová dostupnost oproti pronájmu standardního RD či bytu - neomezené možnosti expanze v rámci ČR - žádné riziko pro investora - ručení mobilními domy

Výše investice: 5 000 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 120 měsíců / 

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Tento projekt již není aktivní.
Dotazy k němu jsou tedy již bezpředmětné, i tak vám děkujeme za zájem.
Prohlédněte si další projekty z této kategorie


Další projekty v této kategorii

Stavebnictví