MMA ORGANIZACE S EVROPSKÝM POTENCIÁLEM

#2051

MMA ORGANIZACE S EVROPSKÝM POTENCIÁLEM

Zalistované kategorie
Sport a volný čas
Obchod
Klíčová slova
XFNMMAbojové sporty

MMA je nejrychleji rostoucím sportem na světě a v roce 2023 se stane nejpopulárnějším sportem vůbec. Toto zaznělo ze strany The Guardian.

Za více než 12 let má tým za sebou více než 100+ úspěšných eventů regionálního, evropského i světového významu. První zápas pod hlavičkou XFN proběhl v červnu 2016.

Mezi nejznámější události patří zápasy v O2 aréně, kdy 7.12.2018 přišlo více než 7500 diváků (Vémola vs. Ondruš) a 27.12.2018 Marpo vs. Rytmus, kdy na zápas přišlo více než 17000 diváků. Mezi zahraniční akce patří i jeden event ve Vídni, který sledovalo v TV cca 100.000 diváků.

Do projektu bylo zainvestováno cca 12.500.000 Kč, přičemž se nyní hledají investoři na investici 10.000.000 Kč, která celou společnost dostane na přední pozice v evropském měřítku.

Do projektu letos vstoupil a executivně jej řídí dlouholetý člen Busyman Clubu, který nyní hledá dalšího partnera/partnery, kteří mají zájem stát se součástí úspěšné nadnárodní sportovní organizace s evropskou působností. Investici lze rozložit na více částí.

 

 

Výše investice: 2 000 000 - 10 000 000 CZK  /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK
CAPTCHA
Opište prosím kontrolní kód z obrázku níže. Toto opatření je zde z důvodu zamezení spamových příspěvků.

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.
CAPTCHA
Opište prosím kontrolní kód z obrázku níže. Toto opatření je zde z důvodu zamezení spamových příspěvků.