PRODEJ HI-TECH FITNESS V PRAZE

#2019

PRODEJ HI-TECH FITNESS V PRAZE

Jedná se o high-tech fitness, které spojuje nejmodernější rehabilitační a fitness metody. Díky mimořádné efektivitě a EMS technologii dosahují klienti již během 20 minut týdně výrazných pokroků v oblasti hubnutí, růstu svalové hmoty, odstranění bolestí (nejen zad), zlepšení kondice a celkového zdraví. Hlavními přednostmi fitness jsou ČAS, ZDRAVÍ, LUXUS.

Studio je umístěno v lokalitě se spádovostí cca 80 000 lidí, s možností parkování a zároveň je strategicky umístěno u stanice metra. V bezprostředním okolí se nachází kancelářské budovy s plochou 100 000 m2, kde sídlí více než 100 firem.

Společnost je spojena se jménem jednoho z dlouhodobých investorů a členů Busyman klubu, což zaručuje kvalitu projektu a serióznost jednání.

 

Autor projektu tento požadavek nezadal...
Autor projektu tento požadavek nezadal...
Autor projektu tento požadavek nezadal...
Výše investice: 3 000 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 30 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.


Busyman

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.