ONLINE REZERVAČNÍ PLATFORMA S ROZŠÍŘENÝMI FUNKCEMI PRO KLUBY, SPORTOVCE A TRENÉRY

#1989

ONLINE REZERVAČNÍ PLATFORMA S ROZŠÍŘENÝMI FUNKCEMI PRO KLUBY, SPORTOVCE A TRENÉRY

Nová online platforma představuje nástroj, který umožní lidem sportovat, kdy chtějí a jak chtějí. Slouží ke správě sportovních služeb a hodin a také sportovcům k rezervování a správě jejich rezervací. Díky vyvinutým funkcím umožní trenérům a klubům marketingově efektivně propagovat jejich aktivity.

Autor pracoval jako tenisový trenér v New Yorku
a má zkušenosti z oblasti startupů.

Projekt se vyvíjí od prosince 2016 a bylo do něj investováno z vlastních prostředků cca 500.000 Kč. V současné době je v pilotním provozu ve dvou pobočkách velkého fitness centra, které má kolem 800 klientů. Jsou připraveny i další subjekty, které o něj projevily zájem.
 
Hledá se investor, který pomůže dokončit ostrou verzi systému a rozvoj obchodní a marketingové činnosti.

Výše investice: 5 000 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 26 měsíců /  Fáze projektu: Máme potenciální zájemce

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.


Busyman

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.