PLATFORMA PRO ROZVOJ OSOBNOSTI POMOCÍ SDÍLENÍ SKUTEČNÝCH ŽIVOTŮ

#2040

PLATFORMA PRO ROZVOJ OSOBNOSTI POMOCÍ SDÍLENÍ SKUTEČNÝCH ŽIVOTŮ

Zalistované kategorie
Služby
Zábava

Co kdybychom mohli alespoň na den zažít život někoho jiného? Neotevřela by nám taková zkušenost ve spoustě věcí oči? Nekonfrontovala by nás s naší vlastní realitou a neinspirovala k pozitivní změně našeho myšlení?

Přesně tyhle otázky si jednou položili i autoři tohoto projektu a rozhodli se, že vytvoří první službu na stínování životů, která umožní lidem strávit alespoň jeden den po boku někoho jiného, na chvíli tak skutečně poznat jeho život a díky této zkušenosti se posunout ve svém vlastním. Dnes už tak lze s jistotou říct, že tenhle zážitek takovou sílu rozhodně má.

Autoři dosud do projektu investovali zhruba 500 000 tis. Kč ze svých vlastních zdrojů. Projekt je ve fázi otestovaného prototypu. Proběhlo zhruba 15 setkání (z toho cca 50 % placených), ze kterých autoři získali potřebná data pro definování produktu. Dalším krokem je vytvoření MVP a jeho postupné ladění na českém trhu.

Vlastní zdroje autorů už jim bohužel neumožňují projekt efektivně posouvat vpřed, a proto se poohlíží po vhodném investorovi. Kromě finanční podpory si však od investora slibují také přísun zkušeností a know-how v oblasti budování a rozvoje startupů, případně pomoc v rámci product developmentu a marketingu, což jsou hlavní oblasti, na které se autoři chtějí po získání investice zaměřit.

Výše investice: 1 600 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 60 měsíců / 

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.