JIŽ BĚŽÍCÍ PLATFORMA: SERVIS DOMÁCNOSTI HRAVĚ

#2002

JIŽ BĚŽÍCÍ PLATFORMA: SERVIS DOMÁCNOSTI HRAVĚ

Projekt unikátním způsobem řeší zajištění „servisu domácnosti“, tedy drobných oprav, úpravy a údržby. Má za sebou první měsíce testovacího provozu, první tisíce registrací a roste v realizovaných zakázkách. Byť se zdá, že tento segment je již naplněn, opak je pravdou a teprve se tvoří. Zároveň má projekt připraveno škálování, kde se již sbírají první zpětné vazby.
 
Backend projektu zajišťuje plně automatická, mobilní a uživatelsky příjemná platforma párující požadavky a zájemce o jejich realizaci. Platforma byla spuštěna počátkem roku 2018 a do dnešní doby bylo jejím prostřednictvím zadáno více než 2300 zakázek, registrovalo se přes 1300 zájemců o realizaci zakázek a přes 2000 zadavatelů. Projekt zajistí nabídky šikovných lidí, z nichž si zadavatelé zakázky vyberou tak, že realizace je možná v neobvykle krátké době a za zajímavou cenu.

Autor má za sebou dlouholeté zkušenosti v oblasti ICT technologií.
 
Do projektu jsou zainvestovány téměř 2 miliony Kč (0,5 mio úvěr od KB, zbytek z vlastních zdrojů autora) a dva roky práce autora a dalších spolupracovníků a dodavatelů na vývoji a provozu.
 
Projekt je plně funkční ve všech produkčních prostředích (responsivní portál, mobilní aplikace Android a iOS). Nyní se nachází ve fázi nabírání uživatelské základny a testů placených služeb. Stávající provozní zdroje jsou alokovány do on-line marketingu (získávání zakázek/zadavatelů a nabídek/zhotovitelů).

Požadovaná investice bude využita zejména k výraznému posílení on-line marketingu (placené vyhledávání, sociální sítě, PR články) s cílem posílit organické (neplacené) zadávání zakázek. Minoritní část bude použita na provoz projektu a rozvoj stávajících mobilních aplikací.

Výše investice: 1 500 000 - 2 500 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 36 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.


Busyman

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.