MULTIPLATFORMOVÁ A CLOUDOVÁ APLIKACE PRO ŘÍZENÍ ORGANIZACE V SOCIÁLNÍ PÉČI

#2048

MULTIPLATFORMOVÁ A CLOUDOVÁ APLIKACE PRO ŘÍZENÍ ORGANIZACE V SOCIÁLNÍ PÉČI

Zalistované kategorie
Počítače, internet, IT

Asi málokterá úspěšná společnost si dnes umí představit svou existenci bez digitálních nástrojů na organizaci týmů, projektů, úkolů, reportingu a dalších. Všechny tyto nástroje nám umožnily velký růst různých odvětví, a především automatizaci práce. Digitalizace však do určitých odvětví, zejména těch nekorporátních, zatím stále nepronikla, a ty tak stagnují a netěží z ní. Naše aplikace pokrývá kompletní digitalizaci jednoho z nejvíce opomíjených a zároveň také nejvíce společensky odpovědných odvětví vůbec. Sociální služby.

Jedním z nejvíce palčivých problémů sociálního sektoru je povinné vykazování péče pro ministerstvo práce a sociálních věcí, od kterého se mimo jiné odvíjí přidělování sociálních fondů na provoz dané organizace. Tato práce, která zabere všem pracovníkům průměrně 20 % aktivního pracovního času, zahrnuje mnoho papírování, a to i po nocích, mimo běžnou pracovní dobu. To už je velká porce práce, která se dá využít k tomu, na čem v sociálních službách opravdu záleží.

Organizacím dáváme do rukou aplikaci, která komplexně automatizuje vykazování péče, plánování, procesy, řízení chodu a statistiky. Jsme již v ostrém provozu a máme první platící organizaci. Vyhráli jsme příspěvek na rozvoj od Laboratoře Nadace Vodafone, prošli mentoringovým programem a postavili tým skvělých lidí, kteří jsou dnes orientovaní nejen produktově a obchodně, ale i sociálně. Pojďte nám pomoct posunout sociální služby do 21. století.

Do projektu bylo již zainvestováno více než 1 250 000 Kč. Aplikace je ve fázi hotového MVP nasazeného v provozu u prvního platícího klienta. Investora hledáme, abychom se mohli projektu věnovat naplno a také abychom mohli financovat prvotní období prodejů.

 

Autor projektu tento požadavek nezadal...
Výše investice: 2 500 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 48 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK
CAPTCHA
Opište prosím kontrolní kód z obrázku níže. Toto opatření je zde z důvodu zamezení spamových příspěvků.

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.
CAPTCHA
Opište prosím kontrolní kód z obrázku níže. Toto opatření je zde z důvodu zamezení spamových příspěvků.