SPORTOVNÍ APLIKACE S LICENCÍ ČNB

#2043

SPORTOVNÍ APLIKACE S LICENCÍ ČNB

Zalistované kategorie
Počítače, internet, IT

Platforma, která dopřává fanouškům sportu větší pohodlí, a zejména úsporu času. Na své si přijdou sázející fanoušci různých sportovních odvětví.  Aplikace dokáže klíčovým způsobem unifikovat potřeby klienta, který musí dnes a denně neustále přebíhat z několika aplikací mezi sebou, aby dosáhl jím požadovaného výsledku. Hlavním produktem bude integrace platebního systému k výsledkové části aplikace. Díky unikátnímu řešení nabízí aplikace mnoho možností, jak klienta oslovit.

V současné době se již právně dokončuje napojení významných partnerů v oblasti sázení a databází potenciálních klientů, čítající desítky tisíc lidí a zároveň s tím spojená propagace projektu skrze jejich marketingové a obchodní kanály.

Do projektu bylo již zainvestováno okolo 3 milionů korun. Projekt má výsledkovou část aplikace funkční a v tuto chvíli již publikovanou.

Investor se hledá v souvislosti s dofinancováním vývoje platebního systému a poskytnutí kapitálu na pokrývání krátkodobých pohledávek klienta vůči platebnímu systému. Také došlo k úpravě nabídky pro investora tak, aby pro něj byla zajímavější a lépe realizovatelná.

 

 

Výše investice: 4 984 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 24 měsíců /  Fáze projektu: Máme prototyp

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.