KARIÉRNÍ PLATFORMA ZAMĚŘENÁ NA IT PRACOVNÍKY

#2037

KARIÉRNÍ PLATFORMA ZAMĚŘENÁ NA IT PRACOVNÍKY

Zalistované kategorie
Počítače, internet, IT
Klíčová slova
platformakariérníITHR

Jedná se o kariérní platformu pro vývojáře a IT specialisty. Má jim usnadnit hledání nové práce a pomoct co nejlépe rozvinout jejich potenciál, aby pracovali v oborech a na projektech, které je budou naplňovat a posouvat v jejich kariéře.

Společnost má na tyto aktivity vyvinutou vlastní metodiku, která pomáhá vytvářet kvalitní projektové týmy tak, že přímo propojuje IT specialisty s vedoucími.

Na trhu urychluje propojování programátorů s vhodnými pozicemi a společnostmi bez náročné a mnohdy neefektivní byrokratické a procesní zátěže.

V srpnu 2018 byla spuštěna první část platformy – job board. Ta má v tuto chvíli desítky platících zákazníků a průběžně roste.

Do projektu bylo doposud investováno cca 500 000 eur, autoři aktuálně hledají investici ve stejné výši. Ta bude využita na další rozvoj produktu, značky a rozšíření na další trhy. 

 

Výše investice: 12 900 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 36 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.


Busyman

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.